Zakłady bukmacherskie

agnieszka | 05.05.2021

Tekst reklamowy | 18+

Po wejściu w życie ustawy hazardowej tylko legalni bukmacherzy działają w Polsce zgodnie z prawem. Posiadają oni licencję Ministerstwa Finansów, która jest niezbędna do organizowania zakładów bukmacherskich na terenie naszego kraju.

[toc content=”.categoryDescriptionContainer” headers=”h2″ ]

Legalni bukmacherzy w Polsce – aktualna lista

Legalny bukmacherWłaściciel (nazwa podmiotu)Adres siedzibyKRS
STSStar – Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o.ul. Porcelanowa 8, 40-246 Katowice0000080269
BetclicBEM Operations LimitedTagliaferro Bussines Centre, Gaiety Lane, Sliema (Malta)0000573383
PZBukCherry Online Polska Sp. z o.o.ul. Gedymina 30, 04-120 Warszawa0000678163
FortunaFORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o.ul. Bielska 47, 43-400 Cieszyn0000002455
LV BETLV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.ul. Wańkowicza 3, 40-384 Katowice0000534588
eTotoE-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.ul. Żurawia 8, 00-503 Warszawa0000370248
TotolotekTOTOLOTEK S.A.ul. Taneczna 18B, 02-829 Warszawa0000027214
MileniumMilenium Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.ul. Kręta 5, 65-770 Zielona Góra0000182607
forBETforBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.ul. Złota 61/100, 00-819 Warszawa0000263257
NoblebetPolski Bukmacher Sp. z o.o.ul. Limanowskiego 10, 41-300 Dąbrowa Górnicza0000687635
TotalbetTotalbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.ul. Jubilerska 10, 04-190 Warszawa0000662497
BetFanBetFan sp. z o.o. Sp. z o.o.ul. Śmiała 26, 01-523 Warszawa0000727637
eWinnerEwinner Sp. z o.o.ul. Legionów 126-128, 81-472 Gdynia0000692778
TypikoTypiko Sp. z o.o.ul. Katowicka 127, 43-300 Bielsko-Biała0000623608
TrafTraf-Zakłady Wzajemne Sp. z o.o.ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa0000358998
SuperbetSuperbet zakłady bukmacherskie Sp. z o. o.ul. 73 Pułku Piechoty 7a, 40-496 Katowice0000666114
BestBetBestBet Sp. z o.o.ul. Solec 18/u52 00-410 Warszawa0000627848
OKBetPolski Bukmacher Sp. z o.o.ul. Limanowskiego 10, 41-300 Dąbrowa Górnicza0000687635

W powyższej tabeli przedstawiliśmy, jacy legalni bukmacherzy działają w Polsce. Przypominamy, że legalne zakłady bukmacherskie to takie, które posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów. Stosowna licencja przyznawana jest na podstawie ustawy hazardowej, wprowadzonej w 2017 roku.

Legalni bukmacherzy online

Wśród bukmacherów, których przedstawiliśmy we wstępie artykułu każdy z nich może przyjmować zakłady bukmacherskie online. Do niedawna na tej liście nie znajdował się Superbet, ale i on uporał się z licencją na organizowanie zakładów wzajemnych w sieci. Nowy bukmacher online (zakłady w punktach naziemnych przyjmuje już od dłuższego czasu) wywodzi się z Rumunii, a stosowne pozwolenie uzyskał pod koniec października 2019 roku.

Oto zakłady bukmacherskie z licencją online:

Warto abyś zapoznał się z powyższą listą, na której znajdziesz, jacy legalni bukmacherzy udostępnili możliwość obstawiania online. Klikając w nazwę danego bukmachera przejdziesz do strony z recenzją. Przedstawiliśmy w niej najważniejsze informacje, takie jak chociażby bonusy, promocje, metody płatności, aplikację mobilną, a także opinie o bukmacherze.

Pomimo, że wszyscy bukmacherzy mają licencje na zakłady online, to nie wszyscy takie zakłady oferują. Typiko, BestBet oraz OKBet – na ofertę tej trójki nadal czekamy. W przypadku Typiko oraz BestBet będzie to bezsprzecznie absolutny debiut na rynku. OKBet jest powiązany z Noblebet (ten sam właściciel). Pomimo, że tak, jak wspomnieliśmy zakłady te nie zaprezentowały jeszcze stron internetowych, to mamy już pierwsze informacje, czego możesz się po nich spodziewać. W związku z tym warto zapoznać się z naszymi recenzjami.

Wśród zakładów bukmacherskich online pewnego rodzaju ewenementem jest Traf. To własność Skarbu Państwa, a dokładnie rzecz ujmując spółki Totalizator Sportowy. W Traf, w przeciwieństwie do reszty bukmacherów, nie obstawisz zakładów na piłkę nożną, czy na inne dyscypliny sportowe. Jedyna możliwa forma rozgrywki to wyścigi konne. Traf umożliwia obstawianie gonitw z trzech polskich torów – Sopot, Wrocław oraz Służewiec.

Legalni bukmacherzy naziemni

Rynek bukmacherski w Polsce rozwinął się na tyle, że nie ma bukmacherów, którzy przyjmują zakłady wyłącznie w punktach naziemnych. Do niedawna jedynym takim bukmacherem był Superbet. Potentat rynku rumuńskiego otrzymał jednak licencję na zakłady bukmacherskie online, o którą starał się od dłuższego czasu.

Oto bukmacherzy, którzy oferują legalne obstawianie naziemne:

 • STS
 • Fortuna
 • LV BET
 • eToto
 • Totolotek
 • Milenium
 • forBET
 • Superbet

Dlaczego nie ma bukmachera, który przyjmuje zakłady tylko naziemnie? Ano dlatego, że nie jest to po prostu opłacalne. Postęp technologiczny zaszedł tak daleko, że ponad 90% zakładów zawieranych jest przez Internet. Obstawianie meczów w Internecie jest zdecydowanie wygodniejsze, a także coraz bardziej prostsze. Kiedyś potrzebny był do tego komputer, teraz wystarczy urządzenie mobilne, bowiem bukmacherzy coraz bardziej stawiają na dedykowane aplikacje mobilne.

Osiem firm w Polsce oprócz obstawiania meczów online proponuje graczom także rozrywkę w punktach naziemnych. Najstarszy legalny bukmacher w tym gronie to Totolotek. Spory staż mają także Milenium, STS i Fortuna. Mimo stale rosnącej popularności Internetu, zakłady naziemne ciągle cieszą się zainteresowaniem graczy. Choć jest to zdecydowanie mniejsze grono, to legalni bukmacherzy chcą dać swoim klientom poczuć bezpośrednio smak zakładów bukmacherskich.

Rządowa lista legalnych bukmacherów

Jak już wspomnieliśmy na wstępie artykułu – w Polsce prawo do organizowania zakładów bukmacherskich mają tylko legalne podmioty branży hazardowej. Mimo to, wciąż na rynku istnieje co najmniej kilka firm, które oferują graczom takie usługi bez stosownej licencji. Radzimy się wystrzegać gry u tego typu bukmacherów, gdyż może to bez wątpienia grozić poważnymi konsekwencjami, które opisujemy w dalszej części artykułu. Jeżeli nie jesteś pewien, czy dana firma to legalny bukmacher, to jest na to sposób. Ministerstwo Finansów udostępnia listę legalnych bukmacherów w Polsce. Lista, na której znajdują się legalni bukmacherzy jest na bieżąco aktualizowana. Jeżeli danego bukmachera na niej nie ma – to nie ma co owijać w bawełnę – działa nielegalnie. Upewnić się możesz jeszcze w jednym miejscu, ale to opisaliśmy nieco niżej.

W związku z tym, co można wyczytać na liście legalnych bukmacherów – obecnie zgodę na organizowanie zakładów bukmacherskich w Polsce ma 17 firm. Najstarszym, legalnie działającym bukmacherem w Polsce jest niewątpliwie Totolotek. Firma ta przyjmowanie zakładów bukmacherskich naziemnie rozpoczęła w 1993 roku. Dwa lata później wystartowała Fortuna, a w 1997 roku swoją działalność rozpoczął STS, znany wówczas bardziej jako Star-Typ Sport. Z kolei najmłodszym, przyjmującym zakłady bukmacherem jest Noblebet. Najnowszy legalny bukmacher to BestBet oraz OKBet, jednak na ich ofertę zakładów bukmacherskich wciąż niecierpliwie czekamy.

Ranking bukmacherów – najlepsi bukmacherzy w Polsce

Przed rozpoczęciem obstawiania meczów u konkretnego bukmachera, warto abyś przeanalizował jego ofertę. Jest na to prosty sposób. Na naszej stronie znajdziesz ranking bukmacherów. W rankingu zatytułowanym “najlepsi bukmacherzy” uwzględniliśmy tylko legalne zakłady bukmacherskie. Nasz ranking bukmacherów to nie tylko suche liczby i klasyfikacja. Wszystko podparliśmy konkretnymi opiniami.

Skrupulatnie przyjrzeliśmy się ofercie legalnych zakładów bukmacherskich. Nasz ranking został stworzony przy udziale doświadczonych graczy, którzy można powiedzieć, że na zakładach bukmacherskich zjedli zęby. Postaraliśmy się o to, by recenzje były jak najbardziej obiektywne. Pod uwagę wzięliśmy kilka kryteriów, którymi, naszym zdaniem powinni cechować się legalni bukmacherzy. Odpowiedzieliśmy też na pytania, który bukmacher bez depozytu oferuje najlepszy bonus, czy który bukmacher ma godną uwagi ofertę zakładów.

Oto kompletna lista kryteriów, względem których ocenialiśmy bukmacherów:

 • Przejrzystość i szybkość rejestracji konta
 • Bonusy na start, promocje, programy lojalnościowe
 • Metody płatności – depozyty oraz wypłaty
 • Oferty zakładów przedmeczowych, zakładów na żywo – ilość sportów, rozgrywek oraz wydarzeń
 • Kursy bukmacherskie – w tym wysokość marż
 • Transmisje wideo
 • Obsługa klienta
 • Aplikacja mobilna

Co to jest rejestr stron zakazanych?

Wyżej wspomnieliśmy o liście “legalni bukmacherzy”, na której znajduje się każdy legalny bukmacher – możesz ją zobaczyć na stronach MF. Ministerstwo Finansów udostępnia także rejestr domen zakazanych. Czym jest ów rejestr? Otóż zawiera on obszerną listę nielegalnych zakładów bukmacherskich i kasyn. Obecnie rejestr domen zakazanych liczy blisko 8 tysięcy wpisów!

Rejestr domen zakazanych jest na bieżąco aktualizowany przez pracowników Ministerstwa Finansów. Bukmacherzy, którzy tam się znajdują, oferują zakłady bez oficjalnej licencji. Rejestr ma na celu zablokowanie dostępu do nielegalnych stron hazardowych. Jeżeli będziesz chciał odwiedzić któryś z adresów, a aktualnie znajdujesz się na terenie Polski, to zostaniesz przekierowany na stronę Ministerstwa Finansów. Ujrzysz komunikat o następującej treści: Strona internetowa, z którą podjęto próbę połączenia jest wykorzystywana do nielegalnego oferowania gier hazardowych.

Skąd aż blisko 8 tysięcy wpisów w rejestrze domen zakazanych? Z pewnością na pierwszy rzut oka możesz pomyśleć, że istnieje tyle podmiotów branży bukmacherskiej. Nie jest to jednak trafne spostrzeżenie. Lista jest tak obszerna, bo większość firm stara się omijać blokady nakładane przez Ministerstwo Finansów. Posłużmy się prostym przykładem:

Ministerstwo blokuje dostęp do witryny lsbet.com, a obsługa bukmachera szybko zakłada kolejną domenę lsbet123.com i tak w kółko. Bukmacherzy starają się bawić z Ministerstwem Finansów w przysłowiowego kotka i myszkę. Urzędnicy jednak bywają coraz sprytniejsi. W wielu przypadkach zablokowali kilkadziesiąt domen z prawdopodobnymi kombinacjami liczb.

Przeglądając rejestr domen zakazanych możesz natrafić na bukmachera Betclic. Ten sam bukmacher znajduje się także na liście “legalni bukmacherzy” na stronie Ministerstwa Finansów. O co więc tutaj chodzi? Zacznijmy od tego, że Betclic rzeczywiście jest legalnym bukmacherem i możesz śmiało u niego obstawiać. W rejestrze domen zakazanych znalazły się jego globalne domeny, na których Betclic oferował zakłady w Polsce, jeszcze zanim otrzymał licencję. Z tego też tytułu globalne domeny zostały zablokowane.

Czy rejestr wprowadza cenzurę?

Rejestr domen zakazanych został udostępniony 1 lipca 2017 roku. Już w pierwszych miesiącach pojawiły się w nim setki zablokowanych domen. Należą do nich do dnia dzisiejszego między innymi domeny bukmacherów bet-at-home, Betsson czy Unibet.

Rejestr domen zakazanych wywołał sporo kontrowersji wśród niektórych graczy, a przede wszystkim w gronie największych, zagranicznych bukmacherów. Ich zdaniem rejestr wprowadza cenzurę Internetu. Przypominamy, że bukmacherzy Ci ciągle przyjmują graczy z Polski i robią to nielegalnie – żaden z nich nie może określać się jako legalny bukmacher. Choć na stronach tych zakładów, a także innych, które działają bez licencji nie znajdziesz wprost takiej informacji.

Rejestr domen zakazanych ma właśnie na celu – po pierwsze rozróżnić, które firmy to legalni bukmacherzy, a które działają niezgodnie z prawem. Po drugie ma ochronić Cię przed wejściem na strony, gdzie obstawianie jest nielegalne – właśnie poprzez blokadę domen. W natłoku wielu ofert bukmacherskich nawet przez pomyłkę mógłbyś rozpocząć obstawianie gdzieś, gdzie jest to niedozwolone. Zwłaszcza, że jak wspomnieliśmy, na stronach nielegalnych zakładów nie znajdziesz wprost informacji o zakazie gry. Bukmacherzy Ci powołują się na prawo Unii Europejskiej, czy licencje zagraniczne – jak na przykład licencja maltańska. Wciąż jednak nie jest to zgodne z prawem i żaden z nich nie może określać się w Polsce jako legalny bukmacher.

Kary za hazard w internecie – co jest nielegalne?

Jak już wielokrotnie w tym artykule wspomnieliśmy – napiszemy jeszcze raz, by ustrzec Cię przed poważnymi konsekwencjami – w Polsce tylko legalni bukmacherzy oferują zgodne z prawem obstawianie meczów.

W przypadku, gdy rozpoczniesz grę w firmie, która nie posiada licencji i tym samym nie jest to legalny bukmacher, grożą Ci surowe kary. Zgodnie ze stosownym artykułem Kodeksu Karnego Skarbowego możesz otrzymać karę wynoszącą 120 stawek dziennych. I to bez względu na to, czy wygrałeś, czy po prostu uczestniczyłeś w nielegalnych grach.

FAQ

Czy warto grać u legalnych bukmacherów?

Legalni bukmacherzy to jedyna słuszna droga do obstawiania zakładów w Polsce. Gra u nich jest legalna. Masz także gwarancję, że bukmacherzy są wypłacalni – nad wszystkim czuwa Ministerstwo Finansów.

Kto ubiega się o licencję w Polsce?

Według nieoficjalnych, ale “mocnych” źródeł o licencję na organizowanie zakładów wzajemnych w Polsce ubiega się firma bwin. To z pewnością jeden z potentatów branży hazardowej. Bwin przed wejściem w życie ustawy hazardowej był jednym z najprężniej działających bukmacherów w Polsce. Reasumując, jedno jest pewne – jeśli dane zakłady oferują Polakom obstawianie bez licencji (jak np. Bet-at-home, Unibet, czy Betsson), to nie mają prawa ubiegać się o pozwolenie.

Czy hazard jest legalny w Polsce?

Hazard w Polsce jest jak najbardziej legalny. Aby uczestniczyć w grach hazardowych musisz być pełnoletni. W przypadku zakładów bukmacherskich obstawianie zgodne z prawem mogą oferować jedynie legalni bukmacherzy.

Czy jest w Polsce legalne kasyno online?

W Polsce istnieje legalne kasyno online – Total Casino. To jedyne kasyno internetowe, które dostępne jest w naszym kraju. Monopolistą na organizowanie gier kasynowych jest bowiem Skarb Państwa, a konkretnie spółka Totalizator Sportowy.

Promocje bukmacherskie – Maj 2021

Promocje bukmacherskie – Maj 2021

Tekst reklamowy | 18+ Promocje bukmacherskie są najlepszym sposobem na zdobycie dodatkowych pieniędzy. Najczęstsze bonusy bukmacherskie to: darmowy zakład, bonus bez depozytu i zakład bez…

Czytaj dalej
Obstawianie wyborów prezydenckich 2020 w Polsce

Obstawianie wyborów prezydenckich 2020 w Polsce

Tekst reklamowy | 18+ Obstawianie wyborów prezydenckich na dobre ruszyło jeszcze przed rozpisaniem terminu przeprowadzenia głosowania. W zakładach bukmacherskich szaleństwo trwa już od końcówki zeszłego…

Czytaj dalej
Jak wygrywać zakłady bukmacherskie – jak obstawiać mecze

Jak wygrywać zakłady bukmacherskie – jak obstawiać mecze

Tekst reklamowy | 18+ Każdy kto lubi obstawianie meczy, próbuje znaleźć odpowiedź na pytanie: jak wygrywać zakłady bukmacherskie? Opowiemy o kilku trikach, dzięki którym będziesz…

Czytaj dalej
Euro 2020 bonusy

Euro 2020 bonusy

Tekst reklamowy | 18+ Nadchodzą Mistrzostwa Europy! Spragnieni wielkiego futbolu jesteśmy dokładnie tak, jak wieczornego wyjścia na miasto z kumplami po całym tygodniu pracy. Czy…

Czytaj dalej
Euro 2020: zakłady, typy, kursy

Euro 2020: zakłady, typy, kursy

Tekst reklamowy | 18+ Wszyscy już żyjemy Euro 2020. Zakłady bukmacherskie prześcigają się w ofertach na Mistrzostwa Europy. Zobacz, jakie są kursy, typy oraz które…

Czytaj dalej
Bukmacher bez podatku

Bukmacher bez podatku

Tekst reklamowy | 18+ Spotkałeś się ze zwrotem “bukmacherzy bez podatku” i chcesz wiedzieć, dlaczego ta oferta jest taka korzystna? W tym artykule dowiesz się…

Czytaj dalej
Bukmacherski handicap: co to?

Bukmacherski handicap: co to?

Tekst reklamowy | 18+ Handicap – co to jest, o co chodzi, jak to jest po naszemu!? Takie pytania często pojawiają się w głowach osób,…

Czytaj dalej
eToto wypłata i depozyt

eToto wypłata i depozyt

Tekst reklamowy | 18+ U bukmachera eToto płatności są niezwykle proste. Sprawdź jak złożyć depozyt oraz jak w razie wygranej wypłacić środki z konta w…

Czytaj dalej
Euro 2020 kursy

Euro 2020 kursy

Tekst reklamowy | 18+ Wielkimi krokami zbliża się Euro 2020. Kursy bukmacherskie na nadchodzące mistrzostwa to coś, co nas bardzo interesuje. Sprawdź, co takiego przygotowali…

Czytaj dalej
eToto rejestracja – jak założyć konto?

eToto rejestracja – jak założyć konto?

Tekst reklamowy | 18+ Dowiedz się jak prosta i szybka jest w serwisie eToto rejestracja konta. Bukmacher ten staje się coraz bardziej popularny na polskim…

Czytaj dalej
Hype MMA zakłady, bukmacherzy, typy

Hype MMA zakłady, bukmacherzy, typy

Tekst reklamowy | 18+ Stało się! Można już stawiać na Hype MMA zakłady! Nowa organizacja, napędzana przez Fame, to olbrzymia porcja dodatkowej adrenaliny. Jak obstawiać…

Czytaj dalej
Bonusy bukmacherskie 2021 – który najlepszy?

Bonusy bukmacherskie 2021 – który najlepszy?

Tekst reklamowy | 18+ Na polskim rynku internetowych zakładów sportowych działa dziewięć firm. My przyjrzymy się pięciu z nich, szczegółowo opisując ich bonusy bukmacherskie. W…

Czytaj dalej
KSW bukmacher

KSW bukmacher

Tekst reklamowy | 18+ KSW jest najlepszą profesjonalną organizacją mieszanych sztuk walki w Polsce i jedną z lepszych w Europie. Dlatego też – warto zastanowić…

Czytaj dalej
Gdzie znaleźć mecze online

Gdzie znaleźć mecze online

Tekst reklamowy | 18+ Jeżeli jesteś fanem sportu i chcesz oglądać legalnie mecze online, ten artykuł powinien Ci się przydać. Omówimy w nim najbardziej popularne…

Czytaj dalej
Forbet mobile – jak grać mobilnie?

Forbet mobile – jak grać mobilnie?

Tekst reklamowy | 18+ Forbet mobile to opcja oferowana przez tego legalnego w Polsce bukmachera graczom korzystającym z urządzeń mobilnych. Strona internetowa Forbet bardzo dobrze…

Czytaj dalej
EURO 2020 typy

EURO 2020 typy

Tekst reklamowy | 18+ Chcesz obstawiać zakłady na Euro 2020? Typy bukmacherskie mogą Ci w tym pomóc, ale uwaga! Żeby nie wyjść na tym jak…

Czytaj dalej
Jak otrzymać bonus Forbet?

Jak otrzymać bonus Forbet?

Tekst reklamowy | 18+ forBET to serwis bukmacherski z niezwykle agresywną ofertą promocyjną przeznaczoną nie tylko dla nowych graczy, ale też stałych bywalców serwisu. Bonus…

Czytaj dalej
Jak odebrać od eToto bonus 2000 PLN?

Jak odebrać od eToto bonus 2000 PLN?

Tekst reklamowy | 18+ Dołączając do legalnego w Polsce serwisu Etoto możesz odebrać bonus Etoto warty nawet 1500 PLN. Dodatkowo, za rejestrację z naszego linku,…

Czytaj dalej
Oferowana przez eToto aplikacja mobilna – jak grać na smartfonie

Oferowana przez eToto aplikacja mobilna – jak grać na smartfonie

Tekst reklamowy | 18+ Skoro tak często używamy naszych smartfonów, to czemu by nie używać ich do obstawiania? Większość bukmacherów oferuje już swoje mobilne apki…

Czytaj dalej
Jak obstawiać mecze?

Jak obstawiać mecze?

Tekst reklamowy | 18+ Zakłady bukmacherskie to rzecz jasna hazard. W Słowniku Języka Polskiego definicja tego słowa, to między innymi “ryzykowne przedsięwzięcie, którego wynik zależy…

Czytaj dalej
Zakłady bukmacherskie piłka nożna

Zakłady bukmacherskie piłka nożna

Tekst reklamowy | 18+ Obstawiasz zakłady bukmacherskie? Piłka nożna to pewnie Twoja ulubiona dyscyplina. Sprawdź, jak działają futbolowe zakłady. Piłka nożna ma wśród polskich buków…

Czytaj dalej
Rodzaje zakładów bukmacherskich – kącik bukmacherski

Rodzaje zakładów bukmacherskich – kącik bukmacherski

Tekst reklamowy | 18+ Ze statystyk wynika, że Polacy wydają na zakłady bukmacherskie łącznie kilka miliardów złotych rocznie. Zastanawiałeś się ile z tej kwoty wraca…

Czytaj dalej
Jak grać w wirtualne sporty STS? Obstawianie dostępne 24/7

Jak grać w wirtualne sporty STS? Obstawianie dostępne 24/7

Tekst reklamowy | 18+ Naucz się nowego sposobu obstawiania i poznaj sporty wirtualne – STS ma je w ofercie już od dawna, a cała zabawa…

Czytaj dalej
Najlepsi bukmacherzy online w Polsce

Najlepsi bukmacherzy online w Polsce

Tekst reklamowy | 18+ Dzisiejsze zestawienie ma na celu wyłonienie najlepszego bukmachera online w Polsce. W ostatnich latach polski rynek bukmacherów internetowych znacznie się rozwinął.…

Czytaj dalej
Jak czytać kursy bukmacherskie?

Jak czytać kursy bukmacherskie?

Tekst reklamowy | 18+ Chcesz rozpocząć swoją przygodę w świecie sportowych zakładów wzajemnych? Twoim pierwszym krokiem powinno być zrozumienie jak działają kursy bukmacherskie. Te enigmatyczne…

Czytaj dalej
Zakład bez ryzyka 2021

Zakład bez ryzyka 2021

Tekst reklamowy | 18+ Masz ochotę obstawić wydarzenie, ale obawiasz przegranej? Bez obaw! Właśnie dlatego wielu bukmacherów oferuje możliwość zakładów bez ryzyka, dzięki czemu możesz…

Czytaj dalej
Zakłady bukmacherskie wybory USA

Zakłady bukmacherskie wybory USA

Tekst reklamowy | 18+ Interesuje Cię polityka oraz zakłady bukmacherskie? Wybory USA to idealny moment, by rozpocząć – lub kontynuować – przygodę z obstawianiem! Spis…

Czytaj dalej
Zakłady bukmacherskie: siatkówka bez tajemnic – poradnik

Zakłady bukmacherskie: siatkówka bez tajemnic – poradnik

Tekst reklamowy | 18+ W Polsce coraz popularniejsze stają się zakłady bukmacherskie. Siatkówka należy do dyscyplin, na które gracze chętnie stawiają pieniądze. W końcu mecze…

Czytaj dalej

Czy w Polsce można robić zakłady bitcoinami?

Tekst reklamowy | 18+ Kryptowalutowa gorączka już dawno dotarła do Polski – trudno się dziwić, parę lat temu zaczęła się przecież rozprzestrzeniać jak burza po…

Czytaj dalej
Zakłady bukmacherskie: żużel

Zakłady bukmacherskie: żużel

Tekst reklamowy | 18+ Zamierzasz stawiać zakłady bukmacherskie? Żużel to obok piłki nożnej, tenisa, siatkówki oraz koszykówki jedna z najpopularniejszych dyscyplin w Polsce. Warto zatem…

Czytaj dalej
Fame MMA 10 zakłady bukmacherskie – przewodnik

Fame MMA 10 zakłady bukmacherskie – przewodnik

Tekst reklamowy | 18+ Tłumy na gali, miliony przed streamami – właśnie tego możesz się spodziewać po Fame MMA 10. Zakłady bukmacherskie na tę ekscytującą…

Czytaj dalej
eToto opinie – bonus i warunki, kursy, kontakt

eToto opinie – bonus i warunki, kursy, kontakt

Tekst reklamowy | 18+ Liczba bukmacherów na polskim rynku ciągle się zwiększa, dlatego graczom oferowane są coraz lepsze warunki. Konkurencyjny na rynku staje się od…

Czytaj dalej
Bonusy bez depozytu – najlepsze bonusy bukmacherskie na start

Bonusy bez depozytu – najlepsze bonusy bukmacherskie na start

Tekst reklamowy | 18+ Spośród wszystkich promocji, którymi próbują skusić nas bukmacherzy, najbardziej pociągające są oczywiście bonusy bez depozytu. Wiedzą to nie tylko gracze, ale…

Czytaj dalej
Forbet metody płatności: jak wpłacać i wypłacać

Forbet metody płatności: jak wpłacać i wypłacać

Tekst reklamowy | 18+ Forbet  jest bukmacherem bardzo prostym pod względem finansowym. Ta prostota – po części zapewne zamierzona, a po części wymuszona obowiązującymi przepisami…

Czytaj dalej
Forbet: opinie o bonusach, aplikacji, kursach, płatnościach

Forbet: opinie o bonusach, aplikacji, kursach, płatnościach

Tekst reklamowy | 18+ Forbet to wyróżniający się na polskim rynku operator zakładów bukmacherskich. Serwis ten jest w 100% legalny, więc nie musisz obawiać się…

Czytaj dalej
Zakłady bukmacherskie Euro 2020 finał

Zakłady bukmacherskie Euro 2020 finał

Tekst reklamowy | 18+ Jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie Euro 2020 finał wzbudza szczególnie duże emocje. Ofertę na ten mecz poznamy już niedługo, choć wydaje…

Czytaj dalej
Recenzja Milenium: opinie || Sprawdź bonus do 3190 zł!

Recenzja Milenium: opinie || Sprawdź bonus do 3190 zł!

Tekst reklamowy | 18+ Na temat Milenium opinie bywają różne – niektórzy bardzo doceniają tego bukmachera z tradycjami, a inni są na niego poirytowani ze…

Czytaj dalej
Sporty wirtualne: co to jest? || Jak obstawiać wirtuale?

Sporty wirtualne: co to jest? || Jak obstawiać wirtuale?

Tekst reklamowy | 18+ Sporty wirtualne: STS inni bukmacherzy mają je w ofercie i jest to świetna zabawa dla każdego fana obstawiania. Mają też kluczową…

Czytaj dalej
eSport zakłady bukmacherskie

eSport zakłady bukmacherskie

Tekst reklamowy | 18+ Czym właściwie jest sport elektroniczny, do którego zaliczają się m.in. takie gry, jak LoL, CS:GO, DoTa2? Na czym polega fenomen tej…

Czytaj dalej
Zakłady na Eurowizję

Zakłady na Eurowizję

Tekst reklamowy | 18+ Czy przygotowałeś już swoje zakłady na Eurowizję!? Tak, majowy konkurs to nie tylko szansa na przeżycie ogromnego wstydu przed telewizorem –…

Czytaj dalej
Czy Forbet jest legalny w Twoim kraju?

Czy Forbet jest legalny w Twoim kraju?

Tekst reklamowy | 18+ Z powodu obowiązywania ustawy hazardowej nie każdy serwis bukmacherski jest tak jak Forbet legalny w Polsce. Ten bukmacher dołożył wszelkich starań,…

Czytaj dalej
Zakłady bukmacherskie opinie, przewodniki, porady bukmacherskie

Zakłady bukmacherskie opinie, przewodniki, porady bukmacherskie

Tekst reklamowy | 18+ Czy nowością są dla Ciebie zakłady bukmacherskie? Opinie ekspertów pomogą Ci wejść w ten świat z większą pewnością i rozeznaniem. Zakłady bukmacherskie…

Czytaj dalej
Jak obrócić bonus?

Jak obrócić bonus?

Tekst reklamowy | 18+ Rozpoczynasz przygodę z zakładami i chcesz wiedzieć, jak obrócić bonus u bukmachera? Dobrze trafiłeś, przed Tobą darmowy poradnik. Spis treści Jak…

Czytaj dalej
Tenis stołowy zakłady

Tenis stołowy zakłady

Tekst reklamowy | 18+ Tenis stołowy to jedna z wielu interesujących dyscyplin sportowych – i tylko pozornie niszowych. Bukmacherzy to wiedzą, dlatego zapewniają w swojej…

Czytaj dalej
Jak obstawiać zakłady na żywo iForbet?

Jak obstawiać zakłady na żywo iForbet?

Tekst reklamowy | 18+ Forbet to jeden z niewielu legalnych w Polsce serwisów online, który oferuje również zakłady na żywo iForbet. Ten stosunkowo nowy operator…

Czytaj dalej
Zakłady na Fantasy Sport

Zakłady na Fantasy Sport

Tekst reklamowy | 18+ Czy wiesz, że zakłady na Fantasy Sport cieszą się coraz większą popularnością? Chcesz sprawdzić, co dokładnie można obstawić, a może pierwszy…

Czytaj dalej
Snooker zakłady bukmacherskie

Snooker zakłady bukmacherskie

Tekst reklamowy | 18+ Jednym ze sportów, którego popularność stale rośnie jest snooker. Zakłady bukmacherskie na ten sport możemy znaleźć w wielu ofertach. Jeśli chcesz…

Czytaj dalej
Jak wybrać bukmachera? Kim jest najlepszy bukmacher?

Jak wybrać bukmachera? Kim jest najlepszy bukmacher?

Tekst reklamowy | 18+ Jak wybrać bukmachera? Odpowiedź na to pytanie nie jest wcale jednoznaczna. Nie powiemy Ci, żebyś wybrał bukmachera, który oferuje największą kwotę…

Czytaj dalej
Forbet rejestracja: jak otworzyć konto na Forbet?

Forbet rejestracja: jak otworzyć konto na Forbet?

Tekst reklamowy | 18+ Na Forbet rejestracja przebiega szybko i sprawnie, a co najważniejsze, pozwala Ci odebrać bonus powitalny! Sprawdź jak otworzyć konto na Forbet…

Czytaj dalej
Najczęstsze błędy bukmacherów

Najczęstsze błędy bukmacherów

Tekst reklamowy | 18+ Błędy bukmacherów to coś, co każdy chciałby wykorzystać do własnych celów. Niby zakłady to dobra zabawa i sposób na sprawdzenie swojej…

Czytaj dalej
Jak korzystać z Forbet AKO Friendly?

Jak korzystać z Forbet AKO Friendly?

Tekst reklamowy | 18+ Serwis bukmacherski Forbet zdecydował się na zaoferowanie swoim użytkownikom ciekawej opcji jaką jest Forbet AKO Friendly. Ten legalny w Polsce bukmacher…

Czytaj dalej
Zakłady na Oscary 2021

Zakłady na Oscary 2021

Tekst reklamowy | 18+ Zakłady na Oscary to połączenie dwóch, wydawałoby się, bardzo od siebie odległych światów: bukmacherki oraz filmu. Jednak raz na jakiś czas…

Czytaj dalej
Obstawianie NBA – jak stawiać na NBA?

Obstawianie NBA – jak stawiać na NBA?

Tekst reklamowy | 18+ Chcesz zaczerpnąć wiedzy, jak wygląda obstawianie NBA? Powiedzmy szczerze – to coś więcej, niż tylko odróżnianie Lakersów od Clippersów. Zobacz jak…

Czytaj dalej
Zakłady na tenisa: nasz kompletny przewodnik

Zakłady na tenisa: nasz kompletny przewodnik

Tekst reklamowy | 18+ Obstawianie zakładów na tenisa może wydawać się dość proste, jako że tylko dwóch zawodników gra przeciwko sobie, nie ma możliwości remisu,…

Czytaj dalej
Jak stawiać na boks: szybki przewodnik

Jak stawiać na boks: szybki przewodnik

Tekst reklamowy | 18+ Sport bokserski jest związany z zakładami przez cały okres swojej historii i nadal pozostaje dużym biznesem dla bukmacherów w obecnych czasach.…

Czytaj dalej
Obstawianie sportów wirtualnych

Obstawianie sportów wirtualnych

Tekst reklamowy | 18+ Interesuje Cię obstawianie sportów wirtualnych? A może nie masz pojęcia, o co w tym chodzi, ale chciałbyś się dowiedzieć? Czytaj dalej,…

Czytaj dalej
MMA zakłady bukmacherskie

MMA zakłady bukmacherskie

Tekst reklamowy | 18+ Czyli planujesz obstawiać MMA? Zakłady trochę Cię przytłaczają? Jesteś więc w dobrym miejscu. Czytaj dalej, by dowiedzieć się, jak działa obstawianie…

Czytaj dalej
Najlepsi Sportowcy 2018 roku. „Kamil, jesteś bogiem”

Najlepsi Sportowcy 2018 roku. „Kamil, jesteś bogiem”

Tekst reklamowy | 18+ W plebiscycie „Przeglądu Sportowego” na Najlepszego Sportowca 2018 roku triumfował Bartosz Kurek, siatkarz, złoty medalista z Mistrzostw Świata 2018. Tuż za…

Czytaj dalej
Jak grać w kasynie online EnergyCasino?

Jak grać w kasynie online EnergyCasino?

Tekst reklamowy | 18+ Energy Casino nie działa w Polsce! Jeśli chcesz grać w legalne gry hazardowe w internecie, to najlepszym wyjściem jest Total Casino prowadzone przez…

Czytaj dalej
Jak założyć konto na EnergyCasino?

Jak założyć konto na EnergyCasino?

Tekst reklamowy | 18+ Energy Casino jest nielegalne w Polsce! W świetle nowych przepisów, jedyne legalne kasyno online w Polsce to Total Casino. W kasynie…

Czytaj dalej
Jak otrzymać bonus Unibet?

Jak otrzymać bonus Unibet?

Tekst reklamowy | 18+ Unibet nie świadczy już swoich usług w Polsce. Od 30 marca 2017 roku operator nie jest legalny na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.…

Czytaj dalej
Unibet metody płatności: jak wpłacać i wypłacać

Unibet metody płatności: jak wpłacać i wypłacać

Tekst reklamowy | 18+ ➡ Unibet nie świadczy już swoich usług w Polsce. Od 30 marca 2017 roku operator nie jest legalny na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.…

Czytaj dalej
Sportingbet: opinie o bonusach, aplikacji, kursach, płatnościach

Sportingbet: opinie o bonusach, aplikacji, kursach, płatnościach

Tekst reklamowy | 18+ ➡ Ten bukmacher nie jest legalny w Polsce. Nie posiada on oficjalnej polskiej licencji. Możesz za to skorzystać z bonusu powitalnego Fortuna…

Czytaj dalej
Aplikacja Unibet – jak grać mobilnie?

Aplikacja Unibet – jak grać mobilnie?

Tekst reklamowy | 18+ Unibet nie świadczy już swoich usług w Polsce. Od 30 marca 2017 roku operator nie jest legalny na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.…

Czytaj dalej
Aplikacja Sportingbet – jak grać mobilnie?

Aplikacja Sportingbet – jak grać mobilnie?

Tekst reklamowy | 18+ ➡ Ten bukmacher nie jest legalny w Polsce. Nie posiada on oficjalnej polskiej licencji. Możesz za to skorzystać z bonusu powitalnego Fortuna…

Czytaj dalej
Unibet: opinie o bonusach, aplikacji, kursach, płatnościach

Unibet: opinie o bonusach, aplikacji, kursach, płatnościach

Tekst reklamowy | 18+ Unibet nie świadczy już swoich usług w Polsce. Od 30 marca 2017 roku operator nie jest legalny na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.…

Czytaj dalej
Jak otrzymać bonus Sportingbet?

Jak otrzymać bonus Sportingbet?

Tekst reklamowy | 18+ ➡ Ten bukmacher nie jest legalny w Polsce. Nie posiada on oficjalnej polskiej licencji. Możesz za to skorzystać z bonusu powitalnego Fortuna…

Czytaj dalej
Sportingbet metody płatności: jak wpłacać i wypłacać

Sportingbet metody płatności: jak wpłacać i wypłacać

Tekst reklamowy | 18+ ➡ Ten bukmacher nie jest legalny w Polsce. Nie posiada on oficjalnej polskiej licencji. Możesz za to skorzystać z bonusu powitalnego Fortuna…

Czytaj dalej
Jak otrzymać bonus EnergyCasino?

Jak otrzymać bonus EnergyCasino?

Tekst reklamowy | 18+ Energy Casino nie działa w Polsce, więc nie możesz skorzystać z jego oferty w naszym kraju. Jedyne legalne kasyno online w…

Czytaj dalej
Energy Casino czy Come On Casino: które kasyno online wybrać?

Energy Casino czy Come On Casino: które kasyno online wybrać?

Tekst reklamowy | 18+ ➡ ComeOn i Energy Casino nie świadczą już swoich usług w Polsce. Od 30 marca 2017 roku operatorzy nie są legalni…

Czytaj dalej
Aplikacja Energy Casino – kasyno, które masz w kieszeni

Aplikacja Energy Casino – kasyno, które masz w kieszeni

Tekst reklamowy | 18+ Energy Casino nie jest legalne w Polsce. Jeśli szukasz kasyna, w którym możesz zagrać nie łamiąc prawa, zapoznaj się z Total…

Czytaj dalej
Kod promocyjny Unibet 2021: 600 złotych i więcej

Kod promocyjny Unibet 2021: 600 złotych i więcej

Tekst reklamowy | 18+ ➡ Unibet nie świadczy już swoich usług w Polsce. Od 30 marca 2017 roku operator nie jest legalny na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.…

Czytaj dalej
Energy Casino: opinie o bonusach, aplikacji, kursach, płatnościach

Energy Casino: opinie o bonusach, aplikacji, kursach, płatnościach

Tekst reklamowy | 18+ Energy Casino nie działa w Polsce! Operator został wykluczony na mocy zapisów nowelizacji Ustawy hazardowej z 2017 roku. Jedyne legalne kasyno…

Czytaj dalej
Płatności w Energy Casino: wpłaty i wypłaty

Płatności w Energy Casino: wpłaty i wypłaty

Tekst reklamowy | 18+ Energy Casino nie działa w Polsce! Operator został wykluczony z naszego rynku na mocy nowelizacji tzw. Ustawy hazardowej z 2017 roku.…

Czytaj dalej
Jak otrzymać bonus 888poker?

Jak otrzymać bonus 888poker?

Tekst reklamowy | 18+ ➡ Ten bukmacher nie jest legalny w Polsce. Nie posiada on oficjalnej polskiej licencji. Możesz za to skorzystać z bonusu powitalnego Fortuna! Sprawdź…

Czytaj dalej
18+ Graj odpowiedzialnie anonimowihazardzisci