18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe

Zakłady bukmacherskie Euro 2020 finał

Jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie Euro 2020 finał wzbudza szczególnie duże emocje. Ofertę na ten mecz poznamy już niedługo, choć wydaje się, że do pierwszego gwizdka jeszcze daleka droga. Ze względu na zmianę daty możesz znać ten turniej jako Euro 2021 – to to samo!

Zakłady bukmacherskie Euro 2020 finał – jak obstawiać zwycięzcę?

Wielkimi krokami zbliżają się spotkania Mistrzostw Europy 2021 w piłce nożnej mężczyzn. Eliminacje mamy już za sobą, a przed nami rozgrywki w sześciu grupach. Do każdej z nich należą po cztery zespoły. Mecze zostaną rozegrane w dwunastu miastach dwunastu państw, więc do każdej grupy automatycznie został przydzielony co najmniej jeden kraj-gospodarz.

Do fazy pucharowej przejdą zwycięzcy, ci, którzy zajmą drugie miejsce w każdej z grup, a także cztery najlepsze reprezentacje z miejsca trzeciego. Jako że turniej miał odbyć się już rok temu, niemal każdy czeka z niecierpliwością na spotkania, a wielu zapewne także na zakłady bukmacherskie Euro 2020. Finał rozegrany zostanie w Anglii na stadionie Wembley. Zaplanowany jest na 11 lipca 2021 r. Trudno już teraz przewidzieć, kto wygra Euro 2020. Zakłady na finał, tzw. długoterminowe, są już jednak dostępne do typowania. Przedstawimy Ci, jacy są nasi faworyci Euro 2020.

Gdzie najlepiej robić zakłady bukmacherskie Euro 2020? Top 5 bukmacherów na obstawianie finału!

Poniżej przedstawiamy tabelę z informacjami, gdzie możesz typować zakłady bukmacherskie Euro 2020 – finał w sensie meczu między dwiema drużynami oczywiście nie będzie dostępny do ostatniej chwili, gdyż do rozstrzygnięcia półfinałów nie wiadomo, kto się w nim zmierzy. Możesz jednak już teraz obstawić, kto wygra Euro 2020.

Pamiętaj, że poniższa tabela jest subiektywna, polecamy właśnie tych bukmacherów na podstawie własnych preferencji i doświadczeń. A więc gdzie my polecamy typowanie Euro 2020? Zapoznaj się z poniższą tabelą i wybierz swoich faworytów – nie tylko turnieju, ale także tego, gdzie stawiać na Euro 2020 zakłady na finał. Zastanów się, jacy są Twoi faworyci Euro 2020 i czy warto postawić zakład!

Bukmacher Euro 2020 Bonus powitalny Kursy na Euro 2020 Obstawiaj finał!
STS
 • bonus 100% od depozytu (aż do 1200 PLN!)
 • cashback do 230 PLN
 • freebet 30 PLN
 • 40 PLN na Betgames i sporty wirtualne
Wysokie! Graj!
Fortuna
 • bonus 100% od depozytu (do 2000 PLN)
 • cashback do 210 PLN
 • freebet 20 PLN
Wysokie! Graj!
Superbet
 • bonus 100% od depozytu (do 50 PLN)
 • freebet 34 PLN
 • zwrot stawek przegranych zakładów w ciągu pierwszego tygodnia (do 500 PLN)
Konkurencyjne! Graj!
BetFan
 • cashback do 600 PLN
 • bonus 100% od drugiego depozytu (do 1000 PLN)
Konkurencyjne! Graj!
forBET
 • bonus 100% (do 2080 PLN)
 • zakład bez ryzyka do 200 PLN
 • zakłady bez podatku przez 14 dni
 • MaxiZysk do 200 PLN za drugi depozyt
Konkurencyjne! Graj!

Typowanie Euro 2020 już teraz jest możliwe. Oczywiście nie są jeszcze dostępne konkretne spotkania fazy pucharowej. Na Euro 2020 zakłady na finał będziemy mogli stawiać dopiero, gdy będzie wiadomo, kto się w nim zmierzy. Jeśli jednak wiesz już, jacy są, Twoim zdaniem, faworyci Euro 2020 – możesz typować! Bukmacherzy oferują wiele rynków. Możesz na przykład obstawić, kto wygra każdą z poszczególnych grup, kto awansuje czy kto zostanie królem strzelców podczas tego turnieju.

Ale to nie wszystko, co oferują nam już teraz zakłady bukmacherskie Euro 2020.  Finał też w pewien sposób można już obstawić – możesz wytypować, kto wygra Euro 2020, a kto zajmie miejsce drugie i każde kolejne jako tak zwany zakład długoterminowy. Pamiętaj jednak, że wiąże się to z dużym ryzykiem. Wielkie turnieje rządzą się swoimi prawami i czasami o losie drużyny decyduje jeden słabszy mecz. Może zdarzyć się, że Twoi faworyci Euro 2020 nawet nie wyjdą z grupy i zakład długoterminowy bardzo szybko okaże się przegrany, czego oczywiście nie życzymy.

Warto przypomnieć sobie Mistrzostwa Europy w roku 2016. Już w ⅛ finału Islandia wyeliminowała z rozgrywek Anglię, a w ćwierćfinale – Walia Belgię. Obie z tych drużyn, które odpadły, dla niejednego mogły być faworytem. Warto zauważyć, że daleko zaszła wtedy także reprezentacja Polski. Odpadliśmy z rozgrywek dopiero w ćwierćfinale z późniejszym zwycięzcą turnieju, Portugalią, po rzutach karnych (regulaminowy czas gry 1-1). Z kolei mecz finałowy nie obfitował w gole i rozstrzygnął go dopiero jeden gol – i to w dogrywce (regulaminowy czas gry Francja – Portugalia 0-0, po dogrywce 0-1). Na przykładzie tego meczu widać, że także przewaga własnego boiska nie zawsze pomaga – w końcu ten turniej miał miejsce we Francji.

Jesteśmy przekonani, że jeśli już teraz obstawiasz zakłady bukmacherskie Euro 2020, finał przysporzy Ci niemałych emocji. Nie wiadomo, co wydarzy się do 11 lipca, na kiedy to planowane jest rozstrzygnięcie, kto wygra Euro 2020. Póki co najważniejsza jest dokładna analiza. Decydując się już teraz na postawienie na Euro 2020 zakładów na finał, musisz być bardzo ostrożny i świadomy niemałego ryzyka.

Kto wygra Euro 2020? Zakłady długoterminowe

Już teraz możesz obstawiać zakłady bukmacherskie Euro 2020. Finał ani żadne z wcześniejszych spotkań fazy knockout nie są jeszcze znane, nie wiadomo, kto w nich zagra. Postawione na Euro 2020 zakłady na finał już teraz będą bardzo ryzykowne. Kursy w przypadku takich kuponów długoterminowych są jednak wyższe ze względu na mniejszą wiedzę użytkowników, więc według niektórych bardzo opłaca się obstawić z wyprzedzeniem. Poniżej przedstawiamy kursy na nasze typy Euro 2020. Finał na pewno będzie emocjonujący!

Faworyci Euro 2020 Kursy STS Postaw zakład!
Francja 6.00 Graj!
Anglia 6.00 Graj!
Belgia 7.00 Graj!
Niemcy 8.00 Graj!
Hiszpania 9.00 Graj!

Kursy bukmacherskie Euro 2020 z dnia 19.04.2021 r.

Kto wygra Euro 2020 w meczu finałowym?

W związku z nadchodzącymi mistrzostwami już teraz jest możliwe obstawianie Euro 2020. Finał, a właściwie jego uczestnicy, nie są jeszcze znani. Wiemy póki co tylko tyle, że odbędzie się on 11 lipca 2021 roku na Wembley w Anglii.

Finał rozgrywany będzie pomiędzy najlepszymi reprezentantami Europy i na pewno obydwie drużyny będą walczyć do końca. Jednych i drugich będzie stać na mistrzostwo, chyba że wynikną na przykład niespodziewane wykluczenia czy kontuzje, które przechylą szalę na którąś stronę. W tak ważnych meczach o rezultacie mogą decydować drobnostki i pojedyncze gole – tak samo jak w 2016.

My mamy już swoje typy Euro 2020. Finał zostanie naszym zdaniem rozegrany między którymiś z drużyn podanych przez nas w powyższej tabeli. Nie są to jednak wszyscy faworyci Euro 2020. Szanse na pewno ma też Portugalia (na pewno nie odpuszczą okazji na obronę tytułu), Holandia czy Włochy. Na Euro 2020 zakłady na finał to niełatwa sprawa i trzeba je naprawdę dobrze przemyśleć – wszystko może się zdarzyć.

Zakłady bukmacherskie Euro 2020 na finał: rynki, które się opłacają

Zakłady bukmacherskie Euro 2020 finał

Już teraz możesz obstawiać zakłady bukmacherskie Euro 2020. Faworyci Euro 2020 są powszechnie znani. Mogą się zdarzyć niespodzianki, ale zdaniem wielu warto podjąć ryzyko, gdyż na Euro 2020 zakłady na finał będą z czasem tracić na wartości przez spadające kursy. Jeśli chodzi o obstawianie (Euro 2020 finał), jakie są najciekawsze rynki?

Zakład z podpórką

Jest to jeden z rynków, które śmiało możemy polecić do typowania zakładów bukmacherskich Euro 2020. Finał zdecydowanie warto obstawić właśnie „z podpórką” (1X lub X2). Co to oznacza? Że kupon wjedzie, jeśli dana drużyna zwycięży lub będzie remis. Może się tu liczyć regulaminowy + doliczony czas gry, ale to zależy od zasad u konkretnego buka, więc lepiej sprawdzić regulamin. W przypadku remisu w meczu finałowym Euro 2021 czeka nas dogrywka, a jeśli i ona nie wyłoni zwycięzcy – rzuty karne.

Zakład z podpórką różni się od tak zwanego zakładu bez remisu tym, że w tym drugim przypadku remis liczy się na kuponie, jakby tego wydarzenia nie było, a w przypadku zakładu pojedynczego pieniądze są zwracane. Pamiętaj, że stawiając „z podpórką”, nie typujesz, kto wygra Euro 2020 – Twój zakład będzie wygrany także w przypadku remisu, a dogrywka czy rzuty karne mogą zakończyć się dowolnie.

Drużyna 1/2 strzeli gola

Gdy już poznasz drużyny, które zmierzą się w meczu i zapoznasz się z ich najlepszymi strzelcami, taktyką oraz bezpośrednimi pojedynkami danych reprezentacji, możesz pokusić się na dotyczące strzelonych bramek zakłady bukmacherskie Euro 2020. Finałowy mecz na pewno przyniesie ogrom emocji a samo oczekiwanie na bramkę zespołu, który wytypowaliśmy – jeszcze więcej! Typując taki rezultat, możesz czekać na rozstrzygnięcie do samego końca, ale też może się okazać, że Twój zakład wejdzie już w pierwszych minutach.

Zawodnik – strzeli gola

Powyższą opcję można trochę zmodyfikować i wytypować nie tylko, która drużyna zdobędzie bramkę, ale też kto będzie jej strzelcem. Oczywiście typować na Euro 2020 zakłady na finał tego typu najlepiej dopiero wtedy, gdy poznasz już składy. Faworyci Euro 2020 pod kątem bramkostrzelności będą wtedy łatwiejsi do wytypowania, szczególnie ci, którzy walczą o króla strzelców. Nie zapominaj jednak, że tak ważne spotkania wiążą się z wielką presją, więc nawet najbardziej bramkostrzelny piłkarz może wtedy nie popisać się umiejętnościami.

Liczba goli -/+

Ciekawą możliwością do typowania na Euro 2020 zakładów na finał jest też postawienie, czy w spotkaniu padnie mniej, czy więcej bramek niż określona liczba. W tak ważnych meczach rzadko kiedy oglądamy bramkowe show. Obie drużyny starają się strzelać, jednak muszą być ostrożne. Możesz spodziewać się twardej obrony i wyczekiwania okazji. Kursy na wiele goli mogą być więc wysokie.

Euro 2020: zakłady na finał, których nie warto obstawiać

Zakłady bukmacherskie Euro 2020 finału to gratka dla koneserów i musisz je dobrze przeanalizować. Naszym zdaniem poniższe rynki niekoniecznie okażą się opłacalne, ale zdecyduj sam.

1×2

Najpopularniejsza typowana opcja. My jednak rezygnujemy z niej w przypadku zakładów bukmacherskich Euro 2020. Ze względu na wielką popularność bukmacher nie wystawi prawdopodobnie bardzo wysokich kursów, bo właśnie to wydarzenie obstawiają niedzielni kibice –  no chyba że trafią się bardzo opłacalne bonusy.

Drużyna 1/2 zwycięży po dogrywce / rzutach karnych

Zapewne nie na wszystkie mecze będą dostępne takie zakłady bukmacherskie Euro 2020 – finał powinien mieć taki rynek, ale zauważ, że jest on dość trudny. Po pierwsze, musi w ogóle dojść do dogrywki czy rzutów karnych, a po drugie musisz jeszcze poprawnie wytypować drużynę, której uda się ostatecznie zwyciężyć – a przecież wielu uważa, że rzuty karne na takim poziomie rozgrywek to praktycznie loteria.

Dokładny wynik

Tutaj chyba już nie musimy Ci tłumaczyć, skąd nasza opinia. Oczywiście, możesz postawić na przykład 1-0 dla którejś ze stron. Tylko czy ma to sens? Bardzo trudno znaleźć jakąkolwiek zasadę w dotychczasowych wynikach finałów wielkich turniejów i obstawianie tego rynku to również loteria.

Typowanie Euro 2020 a rzeczywistość. Czy warto obstawiać Mistrzostwa Europy?

Tak naprawdę właściwszym pytaniem byłoby, czy warto w ogóle typować zakłady bukmacherskie. Euro 2020, finał w szczególności, będzie dla wielu osób motywacją do postawienia pierwszego kuponu. Odpowiedź jest prosta – warto, ale nie oczekuj kokosów. Zakłady to raczej hobby, a nie sposób na bogactwo.

Póki do lipca jeszcze daleko, stawiane na Euro 2020 zakłady na finał będą dość ryzykowne. Ale jak to mówią – bez ryzyka nie ma zabawy! Faworyci Euro 2020 to zaledwie kilka reprezentacji. Po dobrej, dokładnej analizie możesz śmiało teoretyzować, kto wygra Euro 2020. Kursy na zespoły, które według specjalistów mają największe szanse nie są wysokie. Dlatego też nie traktuj Mistrzostw Europy 2021 jako okazji do zarobku. Obstawianie na Euro 2020 zakładów na finał powinno być sposobem na zwiększenie emocji i świetną zabawą.

Typy Euro 2020: finał

Nawet jeśli masz olbrzymią wiedzę co do aktualnych reprezentacji i wszystkiego, co potrzebne do typowania finału Euro 2020 – polecamy zapoznać się z opiniami ekspertów. Bardzo łatwo coś przeoczyć. Niespodziewanie mogą pojawić się wykluczenia spowodowane kontuzjami i nie tylko. Do części wiedzy, jaką posiadają specjaliści, zwyczajnie możesz nie mieć dostępu.

Pamiętaj, aby wybierać tylko wiarygodne źródła. Wielkie wydarzenia takie jak Mistrzostwa Europy mogą uaktywnić w internecie pseudoznawców, których “wiedza” jest po prostu wyssana z palca.

Czy w zakładach bukmacherskich na Euro 2020 finał będzie miał specjalne oferty?

Zdecydowanie! Do pierwszych rozgrywek jeszcze trochę czasu, ale w związku z tak ważnym wydarzeniem zakłady bukmacherskie Euro 2020 finał na pewno nam urozmaicą. Bukmacherzy mogą zaproponować klientom różnorodne bonusy. Często pojawia się oferta boostu kursów lub dodatkowa kasa bez depozytu. Niemal pewna jest opcja cashbacku – czyli zwrotu stawki w przypadku przegranej. Jeśli kupon na dane spotkanie okaże się wytypowany błędnie, dostaniesz swoją kasę z powrotem, abyś wykorzystał ją na postawienie na mecz finałowy. Być może na mecze Mistrzostw Europy dostaniesz też możliwość stawiania zakładów bez podatku, co przyciągnęłoby na pewno wielu graczy – większe wygrane zawsze kuszą. My już czekamy z niecierpliwością na ofertę bukmacherów na Euro 2020, a Ty?