18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe

Zakłady bukmacherskie piłka nożna

Obstawiasz zakłady bukmacherskie? Piłka nożna to pewnie Twoja ulubiona dyscyplina. Sprawdź, jak działają futbolowe zakłady. Piłka nożna ma wśród polskich buków niezwykle szeroką ofertę i warto ją poznać.

zakłady bukmacherskie piłka nożna

Zakłady bukmacherskie: piłka nożna

Nie chodzi tylko o zakłady bukmacherskie, piłka nożna to obecnie prawdziwy globalny fenomen pod praktycznie każdym względem. Największe marki pochodzą z europejskich krajów takich jak Wielka Brytania, Hiszpania czy Niemcy, ale zmagania tamtejszych ekip śledzą przy pomocy technologii ludzie z całego świata. Gwiazdy grające w Realu czy Liverpoolu naśladują dzieciaki z każdego kontynentu. Dzięki potędze internetu niemal we wszystkich krajach można też obstawiać na wyniki, które padną w poszczególnych ligach – w większości przypadków na żywo, śledząc obraz gry, który zmienia się z sekundy na sekundę!

Zakłady, piłka nożna i… pieniążki

Między poszczególnymi krajami istnieją oczywiście spore różnice… Chociaż podobieństwa można doszukać się w tym, że niemal wszędzie znajdą się ludzie z chętką na zakłady na piłkę nożną. W większości miejsc na ziemi obowiązują pewnego rodzaju podatki, dzięki którym rząd zyskuje trochę środków na bukmacherskiej pasji swoich obywateli. W Polsce jest to 12% od stawki oraz 10% od wysokich wygranych. Niestety kasa jest w widoczny sposób odejmowana od Twojej wygranej, szkoda, że opodatkowane nie są tylko zyski bukmacherów!

Politycy troszczą się też zwykle o to, aby najmłodsi nie mieli dostępu do portali, które oferują zakłady. Piłka nożna to przecież pasja wielu nastolatków, ale nie powinni oni mieć możliwości obstawiania za prawdziwe pieniądze. Z tego względu przed założeniem konta na portalu bukmacherskim trzeba zawsze zweryfikować tożsamość i udowodnić, że jest się osobą pełnoletnią.

Lubisz liczby? Może Cię więc zainteresować także fakt, że w skali świata wartość rynku bukmacherskiego wynosi niewyobrażalne 46 miliardów dolarów, a kwota ta ma się podwoić do 2024 roku! W Polsce szacuje się natomiast, że aż 9 miliardów złotych są warte zakłady bukmacherskie. Piłka nożna to niezwykle ważny element tego sektora.

Zakłady na piłkę nożną: rodzaje rynków

To nie był żart, gdy napisaliśmy, że u polskiego buka znajdziesz naprawdę różnorodne zakłady bukmacherskie. Piłka nożna to zaś wśród nich prawdziwa królowa! Poniżej znajdziesz dokładne opisy poszczególnych rodzajów zakładów z przykładami. Dlaczego warto, żebyś się z nimi zapoznał?

Skoro tu jesteś, widocznie wiesz już, że chcesz obstawiać zakłady na piłkę nożną, a nie na krykieta albo wyścigi. Sęk jednak w tym, że w życiu ważna jest specjalizacja. Dobrze mieć ulubiony rynek na obstawianie meczy i właśnie takie puszczać typy. Piłka nożna to dość zróżnicowany sport, ktoś może dobrze przewidywać strzelca gola, a nie radzić sobie z wynikami.

1X2, czyli kto wygra mecz

Najłatwiej wytłumaczyć właśnie te zakłady. Piłka nożna ma to do siebie, że każdy mecz kończy się na jeden z trzech sposobów: zwycięstwem drużyny 1, zwycięstwem drużyny 2 albo remisem (oznaczonym przy pomocy litery X). No i możesz oczywiście postawić na to, które z tych wydarzeń się ziści!

1X2 po połowie

Kursy na ten rynek są zazwyczaj trochę większe niż na zwykłe 1X2. O ile możesz być niemal pewny, że Liverpool wygra z Norwich w ciągu 90 minut, to czy na pewno zdoła dokonać tego w 45 minut? Niejednokrotnie drużyny mają sezony, w których radzą sobie dużo lepiej w pierwszej połowie niż w drugiej albo vice versa. Jeśli dostrzeżesz tego rodzaju zależność, możesz podjąć próbę przekucia jej w dodatkową kasę! Pozwalają na to oczywiście zakłady bukmacherskie. Piłka nożna ma dwie połowy, więc taki rynek jest zwykle tylko jeden, ale w innych sportach istnieją oczywiście zakłady na poszczególne kwarty, sety czy gemy.

Akumulatory (AKO, zakłady wielokrotne)

Takie zakłady na piłkę nożną lubi obstawiać bardzo wiele osób. Wiesz już na pewno, że najbardziej podstawową formą obstawiania są pojedyncze zakłady bukmacherskie. Piłka nożna to jednak sport, który bardzo kusi tym, aby połączyć więcej meczów w jeden kupon. Gdy w danej lidze odbywa się kolejka, grają przecież wszystkie drużyny, co oznacza mnóstwo okazji na obstawianie meczów!

Kursy na piłkę nożną rosną bardzo mocno wtedy, kiedy łączysz kilka zdarzeń na jednym kuponie. Jeśli trafisz, możesz więc zgarnąć naprawdę dużo kasy. Problem w tym, że im więcej selekcji, tym mniejsze prawdopodobieństwo wygranej – ryzyko rośnie lawinowo.

Więcej/mniej goli

Dziś wieczorem grają Chelsea i Czerwone Diabły, co za emocje! Ale jednak nie jesteś pewien, czy aby na pewno wygra Manchester… Zapowiada się na niezłą strzelaninę, a skończyć może się różnie! Co robić, co robić? Już wiem! Są dla Ciebie idealne zakłady bukmacherskie. Piłka nożna golami stoi, a Ty możesz postawić na to, jak dużo ich padnie. Więcej niż 1,5? Więcej niż 2,5? A może więcej niż 3,5?

Naszym zdaniem tego rodzaju zakład jest wart rozważenia. Niejednokrotnie spodziewasz się, w jakim tempie rozegra się dany mecz i na ile drużyny będą grać ofensywnie, a na ile zaparkują autobus. Nie jesteś jednak pewien, kto ma lepszą formę! Obstawianie meczy może Ci wtedy wyjść najlepiej właśnie na zasadzie więcej/mniej goli.

Dokładny wynik

To nie jest coś, co polecamy: to loteria, nie zakłady. Piłka nożna potrafi tworzyć naprawdę szalone wyniki, piłka nożna nie uznaje żadnej zasady. Nawet po przyjrzeniu się statystykom dostrzeżesz, że nie ma rezultatu, który powtarza się na tyle często, aby warto było na niego stawiać. Możesz więc oczywiście postawić, że skończy się 0:0, 2:0 albo 2:4, ale… Równie dobrze możesz kupić los na loterię.

Zakłady z handicapem

Handicap, swojsko zwany także podpórką, to dobry sposób na to, aby dodać nieco emocji i wycisnąć lepsze kursy na piłkę nożną z meczu, w którym faworyt mierzy się z beniaminkiem. Wierzysz, że faworyt zrobi pogrom? Możesz postawić, że wygrają nawet z handicapem -2,5, czyli po odjęciu 2,5 bramki. To oznacza, że aby Twój kupon był wygrany, faworyt musi pokonać beniaminka różnicą przynajmniej trzech goli: 3:0, 4:1, 4:0, 5:2 i tak dalej.

Niektórzy bukmacherzy oferują także handicap azjatycki o wyższym stopniu skomplikowania, są to raczej zaawansowane zakłady bukmacherskie. Piłka nożna robi się wtedy nieco trudna, ale wierzymy w Ciebie! Możesz bowiem postawić także, iż faworyt wygra z handicapem -2,25. Po co ta drobna różnica? W takim wypadku, jeżeli faworyt wygra tylko dwiema bramkami, a nie trzema, czyli zabraknie Ci jednego gola, otrzymasz zwrot połowy postawionej stawki. Nie każdy buk ma w ofercie tego rodzaju zakłady. Piłka nożna to ostatecznie kwestia różnicy goli, więc na pewno się w tym połapiesz!

Pierwszy/ostatni gol: kto strzeli?

To rozumie się samo przez się. Kto otworzy wynik? Kto go zamknie? Istnieją również oczywiście rynki, które dotyczą tego, kto strzeli i tyle. Tego typu zakłady miewają spore kursy, ponieważ tak naprawdę dość trudno trafić właściwie. Jeśli chodzi o typy, piłka nożna jest pod tym względem za bardzo nie do przewidzenia, więc porady dotyczące pierwszej i ostatniej bramki praktycznie się nie pojawiają. Naszym zdaniem ten zakład to trochę loteria.

DNB: kto wygra bez remisu?

W tej formie dość często można zobaczyć typy. Piłka nożna bywa ryzykowna, a DNB to zakład idealny dla ludzi unikających przesadnego ryzykanctwa. Na czym to polega? Rynek jest jakby skurczony do tylko dwóch możliwych rezultatów: zwycięstwo drużyny 1 lub zwycięstwo drużyny 2. Takie zakłady na mecze mocno się upraszczają i do tego są w pewnym sensie ubezpieczone. Padnięcie remisu oznacza dla Ciebie bowiem pełny zwrot stawki!

Oczywiście przy takim zakładzie kursy na piłkę nożną są znacząco niższe niż w normalnym rynku trzydrogowym. Obstawianie meczów na takiej zasadzie może być jednak na dłuższą metę bardziej opłacalne, ponieważ rzadziej będziesz robić finansowy krok do tyłu, czyli stratę postawionej kasy.

Inne zakłady na piłkę nożną

Istnieją naprawdę różnorodne zakłady bukmacherskie, piłka nożna to najpopularniejszy sport w Polsce, więc dla tej dyscypliny w szczególności portale prześcigają się na ciekawe pomysły. Po prostu zajrzyj do oferty na określony mecz, a z pewnością znajdziesz fajne zakłady. Piłka nożna ma mnóstwo składowych. Typy na mecze pojawiają się również na liczbę kartek czy rzutów rożnych albo i nawet to, czy padnie rzut karny, a Ty oczywiście możesz na to wszystko postawić.

Czym jest betting value?

Obstawiamy, jak wiadomo, po to, żeby wygrać – ale liczy się również to, jak dużo wygrywamy i jak duże ponosimy ryzyko. Jeśli postawisz 1000 zł na to, że Real Madryt wygra z Huelvą, to może uda Ci się po odjęciu podatku wyjść z zyskiem 50 zł na czysto. Czy pochwalimy Cię za to? Mimo że wygrałeś – niekoniecznie. Ryzykowanie tak dużej kasy po tak małym kursie może skończyć się tragicznie, jeśli któregoś dnia faworytowi powinie się noga, a we współczesnej piłce zdarza się to bardzo często. Zawsze musisz szukać wydarzeń, które mają “smakowity” kurs. Z jakiegoś wrażenia bukmacher wątpi i wystawił na coś wysoki kurs, a Ty jesteś niemal pewien, że stanie się właśnie tak? Właśnie wtedy powinieneś postawić!

Kursy na piłkę nożną – jak to działa?

Cała zabawa w zakłady, piłka nożna czy inna dyscyplina, opiera się na kursach, więc warto, abyś zrozumiał, z czego się one biorą i jak przekładają się na wysokość wygranej.

Jak działają kursy na zakłady na piłkę nożną?

Kursy to po prostu odbicie prawdopodobieństwa na to, że wydarzy się określone wydarzenie – oczywiście po odjęciu marży bukmacherskiej, czyli zarobku pośrednika zwanego bukmacherem. Im wyższy kurs, tym mniejsze prawdopodobieństwo wydarzenia, czyli wyższe ryzyko, ale też większa potencjalna wygrana.

Na chłopski rozum jeżeli prawdopodobieństwo obu wydarzeń jest praktycznie 50/50, powiedzmy “parzysta lub nieparzysta liczba goli”, to buk powinien zaoferować kursy 2.00 na oba wydarzenia, tak aby gracz podwoił środki za przewidzenie wydarzenia o prawdopodobieństwie ½. W praktyce zwykle jest to około 1.88, ponieważ bukmacher zabiera sobie trochę kasy w postaci zmniejszenia wygranej graczy.

Żeby znaleźć value, o którym pisaliśmy poniżej, musisz więc naprawdę dobrze analizować kursy i typy na mecze! Pamiętaj tylko, że nie istnieją “pewniaki na dziś”, piłka nożna to sport o określonym stopniu losowości. Zawsze bierz pod uwagę możliwość przegranej.

Kursy na piłkę nożną: jak wyliczyć wygraną?

Okej, więc masz już wydarzenie, kurs oraz wybraną stawkę. Ile wygrasz kasy, jeśli zakład się uda? Szczerze mówiąc, nie musisz liczyć tego sam, bo bukmacher zrobi to za Ciebie. I tak pokażemy Ci jednak szybki wzór na wypadek, gdyby wypaliła Ci się prawa strona ekranu z kuponem albo coś w tym stylu:

(Twoja stawka x 0.88) x Kurs = Twoja wygrana

O co chodzi z tym 0.88? Przeklęty współczynnik, który sprawia, że obstawianie meczów staje się mniej opłacalne, czyli podatek 12%. Przez niego z teoretycznego kursu 2.00, który po odjęciu marży bukmacherskiej ma postać 1.88, robi się w praktyce 1.88 x 0.88 = 1.65. Dlatego trzeba uważać na kursy! Zakłady na mecze należy dobrze przekalkulować, aby rzeczywiście Ci się opłaciły.

Jak wygrywać zakłady bukmacherskie? Piłka nożna

To jest dla Ciebie pewnie najważniejsze. Zabawa i emocje to jedno, ale nikt nie chce tracić kasy na swoim hobby, każdy chciałby wychodzić na plus. Dlatego wyszukuje się na mecze typy, przegląda się statystyki, robi tabelki z dotychczasowymi kuponami. Mamy dla Ciebie kilka prostych rad. Trzymaj się ich, a wraz z przybywającym doświadczeniem będziesz mógł opracować własną strategię na zakłady. Piłka nożna już nigdy nie będzie taka sama – teraz patrzysz na nią analitycznym okiem!

Znajomość sportu

Żebyś samemu umiał mądrze opracowywać typy na dziś, piłka nożna musi być dla Ciebie zrozumiała. Polecamy zapoznać się z zasadami gry i wiedzą taktyczną na temat stosowanych przez poszczególnych trenerów formacji i taktyk, a także tego, jak wyglądają one w konfrontacji ze sobą nawzajem.

Nerwy ze stali

To naprawdę ważne, aby nie dać się na słabe kursy na piłkę nożną ani nie podejmować głupich decyzji ze względu na emocje. Wiele ludzi odczuwa na przykład pokusę, aby po przegranym zakładzie podwoić stawkę i w ten sposób “odbić się” na następnym kuponie. To tak nie działa! Tego typu “strategia” to prosta droga do wypstrykania się z całego salda.

Korzystanie z konkurencji między bukami

Kursy na to samo wydarzenie potrafią mocno się różnić między bukami, więc warto mieć konta u kilku i porównywać ich oferty. Dzięki temu zawsze możesz obstawiać po najwyższym dostępnym kursie, gdy jesteś zdecydowany na konkretne typy na mecze!

Dobra znajomość rynków

Opisaliśmy dla Ciebie najważniejsze rynki i ta wiedza wystarczy, żeby zacząć grę, ale z czasem poznasz ich więcej – i warto, żebyś poznał je dogłębnie! Zanim zaczniesz obstawiać większe kwoty, przejrzyj także opisy poszczególnych rynków u buka, u którego zamierzasz postawić zakłady na piłkę nożną. Czasami zasady tak samo nazywających się rynków lekko różnią się między portalami, a Ty nie chcesz się naciąć. Niby obstawiasz te same zakłady. Piłka nożna wydaje się jednak działać u różnych buków na innych zasadach…

Obstawianie we właściwych momentach

Radzimy Ci obserwować stan kursów i decydować się na obstawianie meczy wtedy, kiedy oferta wydaje się zwyżkować. Ważny moment w kształtowaniu się kursów to na przykład chwila opublikowania składów na godzinę przed rozpoczęciem rozgrywki. Przemyśl, czy postawić zakłady na piłkę nożną przed tym momentem, czy już po.

Top 4: najlepsze zakłady bukmacherskie na piłkę nożną

Na polskim rynku zakłady na piłkę nożną można obstawiać u kilkunastu buków. My wymieniamy dla Ciebie czterech, którzy naszym zdaniem prezentują się najlepiej pod względem futbolowej oferty i bonusów powitalnych dla nowych graczy. Pamiętaj, że podajemy takie bonusy, jakie otrzymasz po wpisaniu naszego kodu promocyjnego!

STS

STS to najczęściej wybierany przez Polaków bukmacher. Oferowane przez niego zakłady na piłkę nożną są bardzo zróżnicowane, regularnie pojawiają się także promocje, które celują właśnie w fanów futbolu. Również oferta powitalna prezentuje się świetnie. Możesz dostać od tego buka 100% od pierwszego depozytu do 300 zł, cashback do 100 zł za kod promocyjny oraz dwa kolejne bonusy po 50%: raz do 500 zł i drugi raz do 700 zł. Oprócz tego, czeka na Ciebie także dodatkowe 60 zł za sprostanie sześciu prostym zadaniom, które STS przygotował w pakietach po dwa od każdego z pierwszych trzech depozytów. W większości przypadków wystarczy trzykrotne obstawienie kwoty bonusu po kursie 1.91, aby móc wypłacić kasę na konto bankowe! U tego buka znajdziesz streaming na sporo meczów piłkarskich.

STS

98/100
 • Legalny bukmacher PL
 • Sprawdzone i zweryfikowane 29.09.2022

STS kod promocyjny BONUS100

Podaj w STS kod promocyjny BONUS100 i zgarnij bonusy do 1500 zł + nawet 100 zł cashbacku i bonus 60 zł dla wytrwałych!

Fortuna

Na Fortunie bonus powitalny razem z naszym kodem, to łącznie nawet 830 złotych. W tej kwocie zawiera się cashback do 600 zł, 20 zł bez depozytu, extra 10 zł za depozyt oraz 50% do 200 zł w przypadku drugiej wpłaty. To, co szczególnie może się podobać, to atrakcyjne warunki każdej z tych promocji. Tylko zwrot za zakład bez ryzyka podlega obrotowi, w dodatku wyłącznie jednokrotnemu. Pozostałe bonusy wolne są od tego warunku i możesz je swobodnie wykorzystać w zakładach bukmacherskich Fortuna.

Fortuna

90/100
 • Legalny bukmacher PL
 • Sprawdzone i zweryfikowane 29.09.2022

Fortuna kod promocyjny MAXVIP

Podaj w Fortunie kod promocyjny MAXVIP i odbierz freebety 10 zł i 20 zł, cashback do 600 zł oraz bonus 50% do 200 zł!

Betclic

Bonus Betclic to prawdziwa gratka dla osób, które lubią stawiać za duże pieniądze, ale nie są fanami związanego z tym ryzyka. Swoje zakłady na piłkę nożną możesz tutaj zacząć od postawienia kuponu ubezpieczonego na aż 200 zł! Jeśli przegrasz, otrzymasz zwrot stawki w postaci darmowego zakładu. Zagraj po kursie min. 2.14 i kasa będzie Twoja! Betclic ma świetne bonusy z mnożnikami dla zakładów AKO, więc zainteresuj się tym bukiem, jeżeli lubisz puszczać taśmy. Tutaj także można oglądać streaming live.

Betclic

73/100
 • Legalny bukmacher PL
 • Sprawdzone i zweryfikowane 29.09.2022

Betclic kod promocyjny VIPBONUSPL

Podaj w Betclic kod promocyjny VIPBONUSPL i wykorzystaj bonus cashback aż do 200 zł!

Forbet

Forbet to kolejny bukmacher, który z futbolem jest za pan brat i oferuje ciekawe zakłady na mecze. Także tutaj warto puszczać swoje typy na dziś, piłka nożna ma u tego buka bardzo szeroką ofertę. Bonus powitalny to na Forbet nawet 3280 PLN! Składają się na to cashback do 1200 PLN oraz bonus 100% do 2080 PLN. Warto nadmienić, że tak wysokie bonusy przysługują wyłącznie za kod promocyjny. Bukmacher ma dla Ciebie także 30 dni gry bez podatku! Forbet również ma streaming meczów piłkarskich.

forBet

65/100
 • Legalny bukmacher PL
 • Sprawdzone i zweryfikowane 29.09.2022

forBET kod promocyjny MAXBET

Podaj w forBET kod promocyjny MAXBET i odbierz pakiet bonusów: zakład bez ryzyka do 1200 zł, 100% do 2080 zł i 30 dni gry bez podatku!

Piłka nożna na żywo – jak obstawiać zakłady live?

Jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie – piłka nożna nie jest tu żadnym wyjątkiem – jedną z najbardziej ekscytujących perspektyw jest ta dotycząca zakładów na żywo. Poniżej wypisujemy dla Ciebie kilka porad, dzięki którym lepiej zrozumiesz, na czym polegają live zakłady na piłkę nożną i to, czy warto je obstawiać.

 • Technologia bardzo się rozwinęła, zakłady na mecze można obstawiać na żywo, ale… Pamiętaj, że tak naprawdę transmisja nie jest w 100% live. Zawsze jest pewne opóźnienie i jeśli nie siedzisz na stadionie, to możesz być pewien, że bukmacher ma najświeższe informacje szybciej niż Ty. Weź to pod uwagę!
 • Graj głównie single, w przypadku zakładów LIVE jest to nawet ważniejsze niż w przedmeczowych. Niestety kursy zmieniają się tak szybko, że zanim skomponujesz swoje AKO, okazje może bezpowrotnie zniknąć.
 • Szukaj okazji na sporą zmianę obrazu meczu. Dobrym momentem na obstawienie jest często chwila, kiedy faworyt traci na wstępie bramkę. Ciekawa opcja to także zakłady więcej/mniej stawiane w zależności od tego, jak ofensywnie przebiega mecz.
 • Jeśli chodzi o zakłady live, raczej nie istnieje coś takiego jak typy na dziś, piłka nożna zmienia obraz zbyt często w trakcie jednego meczu. Istnieją jednak miejsca, w których możesz na bieżąco śledzić zakłady na żywo jakiegoś typera. Pamiętaj jednak, aby zawsze przemyśleć każdy kupon stawiany za własną kasę!

Jak wybrać najlepsze zakłady bukmacherskie na piłkę nożną?

W artykule wymieniliśmy dla Ciebie legalnych polskich buków, którzy naszym zdaniem oferują najlepsze zakłady bukmacherskie. Piłka nożna to dla nich najważniejszy rynek, ponieważ właśnie takie są preferencje Polaków! Jakie kryteria braliśmy pod uwagę i na co powinieneś zwrócić uwagę także Ty, kiedy będziesz wybierał dla siebie serwis lub serwisy? Oto one:

 • Oferta bonusowa: Po co by grać bez bonusu, jeśli można grać z nim? Dzięki ofertom powitalnym możesz stawiać bardziej opłacalne zakłady bukmacherskie. Piłka nożna w Polsce stanowi najpopularniejszy sport, więc wielu buków oferuje nie tylko bonusy powitalne, ale także dodatkowe akcje dla osób, które lubią obstawianie meczy. Wybraliśmy takich bukmacherów, którzy mają naprawdę dobre bonusy na zakłady na piłkę nożną!
 • Szerokość oferty: Nie każdemu wystarcza obstawianie meczów Ligi Mistrzów. Niektórzy lubią zajrzeć także do zupełnie innych rozgrywek! Jeśli u danego bukmachera jest możliwe obstawianie piłki nożnej z innych kontynentów, uznajemy to za duży plus. Liczy się oczywiście także to, jakiego rodzaju oferuje się rynki i zakłady. Piłka nożna to w końcu nie tylko 1X2, jak już tłumaczyliśmy wcześniej!
 • Kursy: Emocje emocjami, ale obstawiamy przecież też po to, żeby wygrywać. A jak już wygrywać, to oby jak najwięcej! Dobraliśmy więc tych buków, którzy w naszym doświadczeniu oferują wysokie kursy. Dzięki temu dostaniesz większy zwrot za obstawioną kwotę.
 • Live streaming: Jeśli obstawianie meczy jest urozmaicone przez transmisję z rozgrywek, cała zabawa staje się dużo przyjemniejsza. Łatwiej także podejmować sensowne decyzje. Dlatego wyróżniamy bukmacherów, którzy mają w ofercie live streaming.

I jak? Mamy nadzieję, że czujesz się teraz pewniej i rozumiesz zakłady bukmacherskie! Piłka nożna staje się jeszcze lepszą rozrywką, gdy emocjonujesz się postawionym kuponem. Życzymy Ci więc dobrej zabawy. I pamiętaj, żeby grać odpowiedzialnie!