18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe

Zakłady Maxikombi STS

Chciałeś kiedyś postawić zakład maxikombi STS, ale nie wiedziałeś jak? Chcesz poznać, na czym polega różnica między maxikombi STS, a zakładem AKO? W tym artykule powiemy Ci wszystko na ten temat.

STS

98/100
 • Legalny bukmacher PL
 • Sprawdzone i zweryfikowane 05.10.2022

STS kod promocyjny BONUS100

Podaj w STS kod promocyjny BONUS100 i zgarnij bonusy do 1500 zł + nawet 100 zł cashbacku i bonus 60 zł dla wytrwałych!

Na czym polegają zakłady Maxikombi STS

Kupon maxikombi STS to bardzo ciekawa opcja. Z pewnością docenią ją gracze, którzy wolą obstawiać kilka zdarzeń na jednym kuponie. Taką formę zakładu w swojej ofercie proponuje nie tylko STS. Maxikombi to inaczej zakład systemowy. Dopuszcza on obstawianie z możliwością popełnienia błędu, przez co nie tracisz przy tym prawa do wygranej. Jak to możliwe?

Cały myk polega na tym, że w ramach jednego kuponu możesz dzielić wydarzenia na pojedyncze i akumulowane. Na przykład, tworzysz sobie 3 grupy z różnymi zakładami na różne spotkania. Załóżmy, że w grupie A są 3 spotkania, w B – 5, a w C – 2. Aby zwyciężyć musisz poprawnie wytypować 2 grupy, a więc jeden raz możesz nie trafić. Czyli jeśli wygrasz na przykład wszystkie zakłady z grupy A i z grupy C – wygrywasz. Zerknij na poniższy schemat, który pomoże ci to pojąć.

GrupaLiczba zdarzeń
A3
B5
C2

Wygrywasz gdy:

 • Poprawnie wytypujesz wszystkie zakłady z dwóch grupy czyli np. A i C.
 • Poprawnie wytypujesz wszystkie zakłady z trzech grup.

Przegrywasz, gdy:

 • Błędnie wytypujesz wszystkie zakłady z jednej grupy.
 • Nic nie trafisz.
 • Nie uda Ci się trafić wszystkich zakładów z grupy.

Warto pamiętać, że zakład maxikombi STS posiada od 2 do 100 zakładów i możesz go utworzyć jedynie z zakładami oferty przedmeczowej.

Zakład AKO a zakład Maxikombi

Maxikombi STS często przypomina zakłady AKO. Jaka jest więc między nimi różnica? Najprościej rzecz ujmując, zakład AKO to kupon, w którym możesz zawrzeć od 2 – 100 spotkań. Aby móc nazwać go wygranym, musisz trafić wszystkie wydarzenia, które na nim się znajdują. W STS maxikombi to tak naprawdę wiele zakładów AKO i SOLO w jednym. Żeby cały kupon nazwać wygranym, musisz poprawnie wskazać wszystkie wydarzenia w danej grupie.

 • SOLO – pojedyncze wydarzenie
 • AKO – wiele pojedynczych wydarzeń, wygrywasz kiedy trafisz wszystkie
 • Maxikombi – wiele grup, w których może być jedno lub wiele wydarzeń (SOLO + AKO, lub SOLO + SOLO, lub AKO + AKO). Wygrywasz, gdy trafisz wcześniej ustaloną ilość grup.

Maxikombi STS krok po kroku

Chcesz postawić maxikombi w STS, ale nie wiesz jak to zrobić? Bez obaw, przeprowadzimy Cię przez to krok po kroku.

 • Wejdź na stronę STS. Maxikombi musisz stworzyć sam.
 • Wybierz zakłady, które Cię interesują i dodaj je do kuponu.
 • Na kuponie znajdziesz dostępne warianty: AKO lub MAXIKOMBI
 • Obstawiasz kupon SOLO, albo dodajesz więcej zdarzeń do poszczególnych grup, tworząc tym samym kombinację zakładów AKO.
 • Podajesz stawkę i czekasz na wyniki wszystkich zdarzeń z kuponu.

Warto dodać, że zakłady Maxikombi są wyłączone z obrotu ofertą bonusową. Jeśli jednak chcesz wytypować inne zakłady, możesz użyć nasz kod promocyjny BONUS100 podczas rejestracji u bukmachera Dzięki temu zyskasz szansę na zgarnięcie dużo lepszej oferty powitalnej, niż standardowa!

Jakie korzyści daje w STS Maxikombi?

W STS maxikombi jest dość popularnym zakładem. Być może wynika to z faktu, że ten rodzaj zakładu nie niweczy Twoich szans na wygraną, jeśli powinie Ci się noga i błędnie wytypujesz zdarzenia. Warto wspomnieć, że coraz więcej bukmacherów wprowadza na rynek tzw. bezpieczny kupon, ale w nim najczęściej można popełnić tylko jeden błąd. Zakłady Maxikombi są o tyle fajniejsze, że mamy tam większy margines pomyłek. A wszystko zależy od kombinacji, którą wcześniej ustalisz.

Jeśli mówimy już o korzyściach maxikombi, to trzeba wspomnieć, że to świetna sposobność do tego, aby typować po wysokich kursach, nawet jeśli nie do końca jesteś pewny jednego zdarzenia. Zysk może okazać się spory, a ryzyko porażki jest mniejsze, bo nawet jeśli nie trafisz jednej z grup, jest większa szansa, że będziesz cieszył się z wygranej niż np. w przypadku zakładu AKO.

Warto wspomnieć, że istnieje coś takiego jak oznaczanie pewniaków. Jeśli masz zakład, który wiesz doskonale, że wygrasz, możesz oznaczyć go literą P. Pewniak wówczas powiększy kurs Twojego kuponu. Pamiętaj jednak, że jeśli nie trafisz pewniaka, to wszystkie kombinacje zostaną uznane za przegrane.

Czy zawsze warto tworzyć kupon Maxikombi w STS?

Spora część typerów stawia zakłady maxikombi jeśli w grze są wysokie kursy. Dzięki temu mają możliwość zabezpieczenia się w postaci systemu który obiorą (np. 2 z 3, 3 z 5 itp.) Dodatkowo, w przypadku wyboru ryzykownych typów, wciąż mogą wygrać całość, nawet jeśli jeden, czy dwa typy okażą się przegrane. Mówi się, że granie maxikombi po niskich kursach jest bez sensu, ponieważ wygrane nie będą tak spektakularne. Jeśli jednak masz ochotę spróbować, to czemu nie?

Generalnie zakłady maxikombi tak naprawdę zmniejszają ryzyko porażki i dają szansę na obstawianie pewniaków, które jeszcze bardziej mogą zwiększyć końcową wygraną. Pamiętaj jednak, że zakłady maxikombi stają się bardziej korzystne przy wysokich stawkach. W Przypadku mniejszych, większość typerów woli stawiać zakłady AKO.