18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe

Zakłady na Fantasy Sport

Czy wiesz, że zakłady na Fantasy Sport cieszą się coraz większą popularnością? Chcesz sprawdzić, co dokładnie można obstawić, a może pierwszy raz spotykasz się z tą nazwą? Dobrze trafiłeś – zapraszamy do lektury!

Fantasy Sport – co to?

Zacznijmy zatem od początku. Co kryje się pod nazwą Fantasy Sport? To rodzaj rozrywki znany już od dawna. Całość polega na wirtualnej rzeczywistości, w której możesz wczuć się w menadżera danej drużyny. Zarządzasz klubem, a także wirtualnym budżetem. Możesz spróbować swoich sił, chociażby jako menedżer drużyny hokeja na lodzie, rugby, czy piłki nożnej. O popularności wirtualnej rozrywki świadczą chociażby zakłady na Fantasy Sport, które są coraz częściej przyjmowane przez bukmacherów.

Fantasy liga, czyli ligi piłkarskie

Fantasy liga, bez względu na to, jakich konkretnie rozgrywek dotyczy, ma identyczne lub bardzo podobne reguły. Cała zabawa bazuje na realnych klubach i zawodnikach. Masz określony budżet, a następnie tworzysz swoją drużynę, nadajesz nazwę, wybierasz zawodników, ustalasz taktykę i rozpoczynasz! W trakcie sezonu możesz dokonywać korekt, a także transferów, tak by osiągać jak najlepszy wynik.

Fantasy Premier League

Fantasy Premier League ma blisko 7 mln aktywnych użytkowników! Warto nieco bliżej przedstawić, na czym cała zabawa polega. Wyobraź sobie, że zostajesz menedżerem klubu, występującego w Premier League. Na “start” dostajesz 100 milionów funtów. Teraz musisz rozdysponować pieniądze tak, by zbudować jak najsilniejszy skład.  Brzmi nieźle, prawda? I takie są właśnie zasady gry Fantasy Premier League. W dalszej części artykułu wyjaśnimy Ci też, na czym polegają zakłady na Fantasy Sport.

Warto byś wiedział także, że nie będziesz rozgrywał wirtualnych meczów, a zabawa polega na zdobywaniu punktów. W zależności od tego, jak zaprezentuje się Twój zawodnik w danej kolejce Premier League, to tyle punktów otrzymasz lub stracisz. Zbierasz je chociażby za występ gracza, bramkę, asystę, czy czyste konto. Stracić możesz za gola samobójczego, czerwoną lub żółtą kartkę, czy nietrafiony rzut karny.

Dzika karta Fantasy Premier League to przywilej, na który możesz liczyć dwa razy podczas trwania sezonu Premier League. Dzięki niemu możesz bez ograniczeń, za darmo (czyli bez straty punktów) dokonać nielimitowaną liczbę transferów.

Inne ligi

Wirtualnym menadżerem możesz zostać praktycznie w każdym sporcie, czy wreszcie każdej rozgrywce piłkarskiej, na jaką masz ochotę.

Fantasy Ekstraklasa

Bardziej, niż zagraniczne ligi cenisz sobie rodzimą Ekstraklasę? Z powodzeniem możesz wczuć się także w menedżera drużyny, występującej na co dzień na boiskach PKO Ekstraklasy. Masz nosa? Może akurat intuicja podpowie Ci, którzy gracze w danym sezonie ligowym będą błyszczeć najjaśniej? Stwórz swoją ekipę, korzystając z dostępnego wirtualnego budżetu i zdobywaj jak najwięcej punktów.

Zakłady na Fantasy Sport

Kto by pomyślał kilkanaście lat temu, że zakłady bukmacherskie wyjdą poza sztywne ramy wydarzeń sportowych?

Z powodzeniem obstawisz także Fantasy Sport. Zakłady nie dotyczą wyników wirtualnych drużyn, ale skierowane są na konkretnych graczy i liczbę zdobywanych przez nich punktów w grze.

Dla przykładu możesz obstawić, ile dany piłkarz (na przykład Sergio Aguero lub Kamil Jóźwiak) zdobędzie punktów, podczas trwania kolejki ligowej. Mniej/więcej punktów to zdecydowanie najpopularniejszy rodzaj zakładu. Ciekawie prezentują się też zakłady H2H, czyli kto więcej? Sergio Aguero, czy Sadio Mane? Jak myślisz?

Fantasy Sport forBET

forBET Fantasy Premier League

Wiele środowisk, stron internetowych, czy grup kibiców tworzy swoje prywatne ligi. To oprócz klasyfikacji generalnej, ciekawa rywalizacja, w której można liczyć na dodatkowe nagrody.

Jeżeli zapiszesz się do prywatnej ligi forBET Fantasy Premier League, to możesz spróbować powalczyć o 15 nagród co miesiąc, a także w klasyfikacji generalnej na koniec sezonu. Wszystkie nagrody przyznawane są w postaci środków bonusowych – na konto gracza w forBET. Pamiętaj, że walka rozgrywa się tylko pomiędzy uczestnikami tej konkretnej ligi.

Zakłady sportowe

Zgarnij nawet do 3280PLN!

Zakład bez ryzyka do 1200 PLN Minimalna kwota zakładu, od której przysługuje promocja to 20 PLN. Bonusem należy obrócić x1 na kuponie z min. 3 zdarzeniami – wszystkie z kursem min. 1.30. Czas na obrót bonusem wynosi 14 dni. 100% bonusu od 2. depozytu do 2080 PLN Bonus 100% od 2. depozytu od min. 100 PLN do max 2000 PLN. Bonusem należy obrócić x4 na kuponie z min. 2 zdarzeniami – wszystkie zdarzenia z kursem min. 1.20; kurs całk. min. 2.00.Czas na obrót bonusem to 14 dni od jego aktywacji. 30 dni gry Bez Podatku 30 dni gry Bez Podatku zostanie przyznany w ciągu 24h roboczych od rejestracji. Na kuponie muszą znajdować się min. 3 zdarzenia – wszystkie z kursem min. 1.30. Zaliczają się zdarzenia z oferty przedmeczowej, na żywo oraz zakłady wirtualne. Obowiązują warunki ogólne.

E-sports

Zgarnij nawet do 3050PLN!

Aby otrzymać dodatkowe 50 pln do bonusu powitalnego należy dokonać depozytu na kwotę co najmniej 100 pln. Maksymalna kwota bonusu powitalnego to 2000 pln, kod promocyjny powiększa bonus do 50. 4-krotny obrót bonusem, kurs minimalny zdarzenia 1,2, minimalna liczba zdarzeń na kuponie: 2 i kurs minimalny kuponu 2,00

forBet bonus code form screenshot

Co miesiąc

MiejsceNagroda
1300 zł
2200 zł
3100 zł
4-1050 zł
11-1525 zł

Klasyfikacja generalna

MiejsceNagroda
1800 zł + koszulka drużyny PL
2600 zł + koszulka
3500 zł + koszulka
4-5300 zł
6-10100 zł
11-1550 zł

Gdzie można robić zakłady na Fantasy Sport?

Wiesz już, jak wyglądają zasady obstawiania na Fantasy Sport. Zakłady bukmacherskie, które je przyjmują to forBET. Czy wiesz, że w forBET możesz liczyć także na bonus powitalny, a także inne oferty promocyjne? Kliknij w powyższy odnośnik i zapoznaj się ze szczegółami.

Fantasy Sport: zakłady i typy

Chwilę wcześniej zapoznaliśmy Cię z tym, jak wyglądają na Fantasy Sport zakłady bukmacherskie. Na co zwrócić uwagę stawiając pieniądze? Przede wszystkim tak, jak w wirtualnym menedżerze, trzeba na bieżąco śledzić dane rozgrywki. Czy to Premier League, czy PKO Ekstraklasa, to warto rozeznać się, która drużyna jest w formie oraz którzy gracze mogą “wykręcić” jak najwięcej punktów.

Kursy na mniej/więcej punktów często bywają atrakcyjne, ale też z tego względu, że dany zawodnik od dawna nie strzelił bramki, czy ma problemy zdrowotne. Polecamy przy obstawianiu Fantasy Premier League – zakłady H2H, czyli bezpośredni pojedynek, który zawodnik lepiej zaprezentuje się w danej kolejce.