18+ | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje regulamin | Treści marketingowe

Zakłady bukmacherskie wybory USA

Interesuje Cię polityka oraz zakłady bukmacherskie? Wybory USA to idealny moment, by rozpocząć – lub kontynuować – przygodę z obstawianiem!

Zakłady bukmacherskie wybory USA

Wybory prezydenckie budzą wielkie emocje nie tylko w USA. W końcu Stany Zjednoczone uważane są za największe mocarstwo na świecie. Nie może zatem dziwić fakt, że cały kontynent żyje tym, kto przez następne cztery lata rozgości się w Białym Domu. Wielu obserwatorów sceny politycznej zastanawia się, czy kolejną szansę dostanie Donald Trump. Głosowanie powszechne w wyborach prezydenckich odbędzie się 3 listopada 2020 roku. 14 grudnia zbierze się z kolei Kolegium Elektorów, po którym oficjalnie poznamy Prezydenta Stanów Zjednoczonych.

Wybory prezydenckie USA 2020
Kiedy?3 listopada 2020
KandydaciDonald Trump,
Joe Biden
Czy można obstawiać w Polsce?tak

Gdzie warto robić zakłady bukmacherskie na wybory w USA?

Sprawdź, gdzie warto stawiać zakłady bukmacherskie. Wybory USA w ofercie poniższych bukmacherów wyglądają najlepiej.

BukmacherOfertaGraj!
STS100% do 300 PLN, Cashback 100 PLN, 50% do 500 PLN, 50% do 700 PLN
FortunaFreebet 20 PLN, Cashback 600 PLN, 10 PLN extra, 50% do 200 PLN
LV BETFreebet 20 PLN, Cashback 333 PLN, bonusy do 3000 PLN, 14 dni gry bez podatku

Wybory prezydenckie USA kursy

Lubisz stawiać zakłady i interesują Cię wybory prezydenckie USA? Kursy bukmacherskie mogą być dla Ciebie nie lada gratką. Porównasz dzięki nim swoje przewidywania z faworytami bukmacherów. Sprawdź poniżej, jak wyglądają kursy oraz na co można stawiać zakłady bukmacherskie. Wybory USA to dobra okazja na odetchnięcie od wydarzeń sportowych i spróbowania czegoś nowego.

zakłady bukmacherskie USA

Zakłady na zwycięzcę wyborów prezydenckich

Obstawianie zwycięzcy to bez wątpienia najbardziej popularny rynek bukmacherski. Bez znaczenia, czy chodzi tu o wybory w Polsce, czy opisywane wybory prezydenckie USA. Kursy bukmacherskie są zbliżone do siebie.

Już wiemy, że zetrą się ze sobą Donald Trump i Joe Biden. Raczej nie ma szans na zwycięstwo jakiegokolwiek innego kandydata. Zobacz w poniższej tabeli, jak aktualnie prezentują się kursy bukmacherskie na zwycięzcę wyborów prezydenckich w Stanach Zjednoczonych.

Bukmacher – zwycięzca wyborów Donald TrumpJoe Biden
STS2.101.70
Fortuna2.001.70
LV BETxx

Kursy z dnia 04.10.2020 r.

Republikanie czy Demokraci?

Od lat w Stanach Zjednoczonych wybory prezydenckie uważane są za wielką bitwę pomiędzy dwoma głównymi siłami politycznymi – Republikanami oraz Demokratami. Która partia zgarnie tegoroczne wybory prezydenckie USA? Zakłady bukmacherskie nie są pewne swoich przewidywań, choć minimalnie większe szanse dają Republikanom, z ramienia których o reelekcję ubiega się Donald Trump.

BukmacherWygrają RepublikanieWygrają DemokraciKandydat niezależny
LV BET1.592.481

Kursy z dnia 04.10.2020 r.

Zakłady specjalne

Klasyczne zakłady wydają Ci się zbyt nudne? W takim razie warto, abyś zapoznał się z ofertą LV BET. Ten bukmacher przygotował dla swoich użytkowników kilka bardzo nietypowych albo wręcz zabawnych rynków specjalnych na wydarzenia powiązane z wyborami prezydenckimi w USA:

  • Moderator kolejnej debaty prezydenckiej będzie musiał przerwać ją i zakończyć z powodu naruszenia regulaminu przez któregoś z kandydatów – kurs 9,
  • Donald Trump podczas kolejnej debaty ponownie bezpośrednio nawiąże do problemów obyczajowych syna Joe Bidena – kurs 5,
  • Joe Biden użyje ponownie sformułowania “shut up” w kierunku Donalda Trumpa w następnej debacie prezydenckiej – kurs 3.5,
  • Donald Trump wycofa się z wyścigu o fotel prezydenta USA z powodu problemów podatkowych ujawnionych przez New York Times – kurs 12,
  • Joe Biden na kolejnej debacie ponownie nazwie Trumpa klaunem i pieskiem Putina – kurs 5.

Kandydaci na prezydenta USA

Tak jak się spodziewaliśmy, ostateczną walkę stoczą pomiędzy sobą Joe Biden jako kandydat Demokratów oraz Donald Trump jako urzędujący prezydent i kandydat Republikanów. Poniżej znajdziesz krótkie sylwetki obu kandydatów.

wybory prezydenckie USA

Donald Trump

Obecnie urzędujący Prezydent Stanów Zjednoczonych. Donald Trump przed czterema laty pokonał Hillary Clinton. Trump w głosowaniu powszechnym zdobył łącznie o ponad 200 tysięcy głosów mniej niż kandydatka Demokratów, ale głosy elektorskie zaważyły, że to on zasiadł w Białym Domu. W 2020 roku Donald Trump ubiega się o reelekcję.

Joe Biden

Według sondaży najgroźniejszy konkurent Donalda Trumpa w wyścigu o prezydencki fotel. Biden był przez dwie kadencje (2009-2017) wiceprezydentem Stanów Zjednoczonych w gabinecie Baracka Obamy. Ubiegający się o poparcie Demokratów Joe Biden to także wieloletni senator ze stanu Delaware, który swój mandat sprawował w latach 1973-2009. Jako swój najgłośniejszy postulat Joe Biden przedstawia likwidację cięć podatkowych dla najbogatszych, na którą zdecydował się Donald Trump.

Faworyci wyborów w USA: bukmacherzy a politolodzy

Kursy bukmacherskie to bardzo przydatne narzędzie, dzięki któremu możesz ocenić, jak zapatrują się na daną sprawę eksperci. W przypadku wyborów im niższy kurs, tym większe szanse, że wygra dany kandydat. Teraz możesz więc bez problemu wywnioskować z powyższych tabelek, kto ma obecnie gładszą drogę do Białego Domu! A co uważają politolodzy? Ich zdaniem szala przechyla się w stronę Bidena – głównie dlatego, że Trump słabo poradził sobie z kryzysem gospodarczym.

Wybory prezydenckie USA: kto wygra?

Nad tym pytaniem zastanawiają się nie tylko zakłady bukmacherskie. Wybory USA to bardzo gorący temat na całym świecie. Republikanie czy Demokraci? Trump czy Biden? – tak brzmią najczęstsze pytania w kontekście kto wygra wybory w Stanach Zjednoczonych. Na wybory prezydenckie USA wyniki zostaną ogłoszone dopiero 14 grudnia, kiedy poznamy rozstrzygnięcia elektorskie. Niemniej już teraz zakłady bukmacherskie przyjmują kursy i same próbują przewidzieć, kto wygra wybory prezydenckie USA. Kursy legalnych bukmacherów sprawdzisz wyżej w naszym tekście. Jeśli masz swoje przewidywania, śmiało skorzystaj z oferty przedstawionych przez nas zakładów i zgarnij bonusy na start.

Czy zakłady na politykę są legalne?

Jakby były nielegalne, to przecież byśmy o nich nie pisali! Zakłady na politykę, w tym na wybory prezydenckie w USA, są oczywiście w pełni legalne. Ważne jest tylko, abyś zdecydował się na obstawianie u jednego z licencjonowanych polskich bukmacherów. Obstawianie u buka bez odpowiedniej licencji wydanej przez Ministerstwo Finansów nie jest w Polsce dozwolone.